• sanki ben anlamıyorum, sanki bu su getirme ve kanalizasyon değil onbeş sene evvelinin,
    pompa konuluyor, bok püsür terfi ediliyor filan hani desem ki; aynı bokun laciverti, cuk oturacak, dedim bile,
    ama böyle havalı durmuş allah için, kentsel, sistem filan, havalı bok, m3 tasarım bmw olmuş.
  • ders ultra basittir. ancak sınavlarında istanbuldan ağrıya kanalizasyon yapmanız istenir.
  • insaat muhendisliginde okuyan ogrencilerin hayatlarini cehennem azabina ceviren derslerden biri. dersin içeriği içme ve kullanma sularının özellikleri, su ihtiyaçlarının tayini, isale hatları, terfi merkezleri, içme suyu depoları, şebeke hidroliği, hardy-cross ve ölü nokta metotları , içme suyunda kullanılan boru malzemeleri, boru birleşim teknikleri ve yataklama şekilleri, atık su ve yağmur suyu kanalizasyonu hidroliği, yağmur suyu giriş yapıları hidroliği, drenaj sanat yapılarının hidroliği: bacalar, ters sifonlar, yağmur suyu geciktirme havuzları, kanalizasyonda kullanılan boru tipleridir. ilk alışta geçilmesi vaciptir.
hesabın var mı? giriş yap