• starbucks'ın en lezzetli ürünü.
  • bugün starbucksda 467 kalori olduğunu öğrenip vedalaştığım güzel yiyecek
    ayrıca 647 kaloriye chicken royale yemeyi tercih ederim
  • nasıl da masum duruyodu halbuki, sen de beni arkamdan vurdun kepekli pufuduk, 467 kalori ne demek :(
  • mideniz biraz ağrıyorsa süper gelen bir ürün. yedikçe yiyesi geliyor insanın.
  • hayır içinde bu kadar kalorili ne var anlayamadığım pufuduktur. peyniri yağlı tabi biraz ama hadi olsan olsan 200 kalori ol, kepeğinde 150 olsa, hadi maximum 200 desek, 400. sadece 67 kaloriyi takmışım kafaya belliki.
    güya en şatafatsızı gibi duruyordu. bugün, starbucksta yağ bağlayıcı fast food zincirine girmiştir pofuduk tecrübemle artık.
  • üniversiteye hazırlandığım dönemde sık sık ve severek yediğimdir. bugün nereden aklıma düştüğü bilinmez bir şekilde canım çok çekti. sırf bunu yemek için starbucks'a geldim ve hevesle pufumu aldım. ancak kesince tam bir hayal kırıklığı. beyaz peynirli ve domatesli diye sattıkları şeyin içinde domatesin sadece kabuğu var. ayıp olmasın, itiraz edemeyelim diye domatesin kabuklu kısmından kesip küçücük koymuşlar. yerken hiç de domatesli hissetmiyorsunuz, bildiğin poğaça. hamur yedim resmen. bunu yiyeceğime daha güzel hamurlu bir şey yerim. mesela kol böreği nam nam. ayrıca 467 kalori ne!? üstteki entry ile öğrendim kalorisini ve kesinlikle elveda diyorum. hem içine doğru düzgün domates koyma hem de 467 kalori olsun. elveda kepekli puf, yıllar önceki güzel ve masum halini hiç unutmayacağım.
  • neden kaldırıldığını bir türlü anlayamadığım, starbucks'ın en güzel yiyeceğiydi. güzel olan her şey gibi bu da piyasadan kaldırıldı...
hesabın var mı? giriş yap