şükela:  tümü | bugün
  • milletvekilinin lamborghini ile geldiği ortamda başka ne bekleniyordu ki?
  • porsche'nin porşe diye okunduğunu bilmeyen dangalak bir gazeteci tarafından haberleştirilmiş meclis üyeleridir.
  • aracın sahibi antalyalı emlak zenginlerindendir. bu arada o kadar abartılacak ultra lüks bir araçta değil bahse konu olan araç.
  • (bkz: porsche'yi doğru okuma zorunluluğu)

lan ne aptal herifler, var birisi porsche telffuzunu yanlış yaptı diye dangalak diyebiliyor. yazık lan bu paçoz hindistan vatandaşı tipli komleksli tiplere... yetmiş yedi memleketten insan arasında bir hintlilerde bir bizmkilerde görüyorum bu tip görgüsüzlükleri.
  • eğer alın teriyle ve vergisi verilen kazançla alınmış porsche lerse kimseyi ilgilendirmez, güle güle binsinler. daha iyilerinide alırlar inşallah.

ha yok değillerse, bir yolsuzluk varsa bunu konuşalım
  • belediye meclis üyelerini memur sanan insanlar var arkadaş ya nasıl günlere kaldık. bunların %95'i ticaretle uğraşan insanlar ne olmasını bekliyorsunuz adam 250.000 liralık arabaya da mı binemeyecek sıfır golf olmuş 200.000 tl
  • (bkz: telaffuz) (bkz: bizimki) (bkz: da bkz)

lan ne aptal herifler var, daha anadilini doğru yazıp konuşamıyor dangalak dangalak demeçler veriyor dedirten meclis üyeleridir.
  • elamanın birisinin babası, doğuş otonun antalya-burdur bayisi. muhtemelen bayi indirimi yaptırmıştır.
    halka hizmet için canhıraş koşuşturuyorlar, poloya mı binsinler canım. asıl soru meclis üyesi olabilmek için panameraya binmek mi lazım. şahinle başlayıp panamerayla bitirsek olmuyor mu.
  • araba hadi adamlarin sahsi malidir neyse ama ben asil belediye meclis salonunun ihtisamina takildim. bu kadar zengin bir ulke miyiz gercekten? ya da gercekten boylesine bir salon gerekli mi? binlerce kisi yoksulluktan kirilirken, hatta evsiz iken belediye meclis salonunda bu kadar ihtisam ayip degil mi efendiler?
  • "sen olsan çalmaz mısın"