• meclislerin tarih boyunca burjuvazinin arka bahçesi olduğunu bir kez daha gösteren üyelerdir.
  • antalya mı . başka yerde de kepez var. başlıkta belirtmelisiniz .
  • milletvekilinin lamborghini ile geldiği ortamda başka ne bekleniyordu ki?
  • aracın sahibi antalyalı emlak zenginlerindendir. bu arada o kadar abartılacak ultra lüks bir araçta değil bahse konu olan araç.
  • belediye meclis üyelerini memur sanan insanlar var arkadaş ya nasıl günlere kaldık. bunların %95'i ticaretle uğraşan insanlar ne olmasını bekliyorsunuz adam 250.000 liralık arabaya da mı binemeyecek sıfır golf olmuş 200.000 tl
  • araba hadi adamlarin sahsi malidir neyse ama ben asil belediye meclis salonunun ihtisamina takildim. bu kadar zengin bir ulke miyiz gercekten? ya da gercekten boylesine bir salon gerekli mi? binlerce kisi yoksulluktan kirilirken, hatta evsiz iken belediye meclis salonunda bu kadar ihtisam ayip degil mi efendiler?
  • "sen olsan çalmaz mısın"
  • porschelerinden birini satıp dardanele bağışlamalarını tavsiye ediyorum. kepezdeki ev kapılarının ton balığı kokmasına artık bir son verilmeli. hayır rüzgar esince koku fakülteye gelmese sorun değil benim için aslında ama yetti artık sanki biraz.
  • doların götü başı ayrı oynadığı ülkede ; 2019 model porsche bile lüks değil diyenler var.

havada alkışlıyorum sizi.
  • ilgili porsche ye 2019 model denen haber.
    degil, eski kasa.
hesabın var mı? giriş yap