şükela:  tümü | bugün
  • late sun isimli albümle tanışma fırsatı bulduğum üç kişiden oluşan güney londra çıkışlı elektronik müzik grubu.

şaşırdığım nokta ise 27 ağustos 2017'de point hotel'de konser vermiş olmalarına rağmen (bana sorarsanız istanbul'da konser vermiş olmaları dahi şaşırtıcı) hakkında herhangi bir entry girilmemiş olması.

ben şöyle nevada isimli şarkılarını kenara bırakayım. elektronik müzik türüne hakim olanların grubun az çok kimlerden etkilendiğini kolaylıkla tahmin edeceğini düşünüyorum.
  • bugüne kadar keşfetmemiş olduğuma şaşırdığım çok güzel müzik icra eden üçlü.

shuffle'da denk gelince "nicolas jaar lan bu" dedim, baktım değil. "darkside o zaman" dedim, bir daha baktım yine değil. kerala dust imiş. vokali dahil müziği nicolas jaar'a bu kadar çok benzeyen bir grup dinlemedim. nicolas jaar övücüsü olarak geç bile keşfetmişim. dinleyin.
  • etkilenmek bir noktada şöyle bir şey yaratıyor, başarılı bir insan bir tarzı devam ettiriyorsa o akıma dönüşüyor.

bu adamlar 2. dalga.
  • late sun ve motions albümleriyle benim dikkatimi çekmiş gruptur. tarzlarını başarılı bulmakla birlikte devamını diliyorum. meraklısına birkaç örnek:

medea
    spiegel
  • insan gerçekten hayret ediyor...

(bkz: the chain)
  • maria adlı minnoş bir şarkıya sahip grup.