şükela:  tümü | bugün
  • 14 yaşından bu yana motosiklet kullanan kerem alan, bu zaman zarfında vespa'dan tut da hayabusa'ya varana değin pek çok motosikleti kullanma imkanı yakalamış ama yamaha mt-09'a bildiğin sevdalanmış. motosikleti parmağında oynatıyor artık.

kerem'in halen hayatta olması ise büyük şans. yeterince zorlamış aslında şansını. bence bundan sonra birazcık da sakin modda takılmalı. çekirge bi zıplar, bin zıplar, sonra bi bakar ki el fatiha. tanrı seni korusun dostum!

https://youtu.be/wbdu6k8amii
  • kırmızı ışıkta geçip yayaların üzerine ön kaldırarak giden motor kullanıcısı.

(bkz: egm.gov.tr)
  • buraları okuyorsa kendisine birkaç eleştirim var. farkında olduğuna eminim ama yine de söylemek isterim.

birincisi trafik ışıklarına riayet etmeli, ben geçerken sarıydı diyerek kendini kandırmamalısın.

ikincisi de katil bariyerlerden uzak durmalısın. tamam iyi teker yapıyorsun, motoruna hakimsin ama çok büyük risk alıyorsun burada yaptığın hareketlerle...

onun dışında tutkunu doruklarda yaşamaya devam et.
  • ölmek için bayağı çaba sarf ediyor ama başaramıyor gördüğüm kadarıyla. dizlik, bellik, eldiven olmadan, incecik bir tişörtle, evet incecik bir tişörtle iki yüz km süratin üzerine çıkıyor. yüz kırkla ön kaldırıyor keza.

not: burada yazılanları gün gelecek, kendi yerine sevenleri okuyacak yalnızca.
  • aşırı agresif motovlogger.

şöyle birkaç videosuna bakayım dedim kendimi kötü hissettim gerçekten. tamam yetenekli olabilir ama türkiye gibi bir ülkede yapılmayacak hareketler bana göre bunlar. bir anlık dalgınlık, asfaltta bozukluk falan o hızlarda kolaylıkla ölüme götürebilir.

videolarında agresif sürüşü yerine hoş sohbetini görmeyi daha çok isterim.