şükela:  tümü | bugün
  • otobüslerle arası iyi olmayan bir rehber.

(bkz: 8 temmuz 2016 anıtur benelüks paris turu rezaleti)
  • hangi anıtur benelüks paris turu rezaleti karakterisiniz testinde bana cikan sonuc.

hic rehberi oldugunuz turun otobus soforuyle tartistiniz mi?
    ziftlenirken otobus beklettiginiz oluyor mu gibi sorular var testte.
  • gizli bakınızlar *prensi.
  • hakkındaki ekşisözlük entryleri yüzünden mağdur olmuş ve benim aracılığımla bir açıklama yapmak isteyen profesyonel turist rehberi arkadaşım.

rezalet modasına uymak için başlık zırvalayıp sonra kaçan bir yazar yüzünden goygoycu sözlük tayfası tarafından haketmediği eleştirilere maruz kalmıştır.

açıklaması şu şekildedir.

"açık bir şekilde adımı soyadımı kullanarak tamamen yalan ve iftiralarla dolu bu entryi turuma katılmış ve maalesef ucuz paket turun mantığını anlayamamış bir bayan yazmıştır. benim elimde olmayan otobüs ile ilgili sorunu sanki ben yaratmışım gibi göstermiştir. turun içinde de bu yazıyı otobüste okuduğumda kendisinin yazdığını kabul edip, hemen silmiştir. otobüsteki başka yolcular bu yazılanların yalan olduğunu ve olayların, özellikle kaptanın ödemesi kısmının çarpıtıldığı konusunda mahkemede şahitlik yapmaya hazırdır. turun bitiminden 3 gün sonra 14 temmuzda savcılığa giderek şikayette bulundum. konu yargıya intikal etmiştir ve yasal süreç devam etmektedir. bu konuda detaylı bilgi almak isteyen acentacı ve benim başka turuma katılacak misafirlere mahkeme dokümanlarını yollayabilirim."

(bkz: #70162074)