şükela:  tümü | bugün
  • ahmet altan'ın oğlu. defne joy foster'ın ölümüyle adını duydum.

şu da twitter'ı: http://twitter.com/#!/siyahturkcuma
  • taraf gazetesinin genel yayın yönetmeni ahmet altan'ın oğlu olup taraf gazetesinde yazı işleri müdürlerinden biridir.

http://www.taraf.com.tr/iletisim/kunye.asp
  • taraf'ın yazı işleri müdürü.

defne joy evinde fenalaşınca doktor bulmak için sokağa çıkmış, bulamayınca geri dönmüş.

işte sağa sola akıl verenler bunlar..
  • bir gazeteci.

defne joy foster bu kişinin evinde hayatını kaybetti. defne joy foster'in kocası defne'nin ölüm haberi üzerine bu kişinin evine geldi ve karısının cansız bedeni ile bu kişinin evinde karşılaşmış oldu. içlerinden birinin aramızdan ayrıldığı bu üç kişinin kesişme şekli çok düşündürücü. ama asla yargılayıp suçlamak için bir neden değil. vicdan ve sağduyu sahibiyseniz bunu yapamıyorsunuz. ama kendinizi düşünmekten alıkoyamıyorsunuz. çünkü çok düşündürücü.
  • uluslararasi gecerli ilk yardim sertifikam var. ilk yardim egitimi almis biriyim yani. 3 gün süren egitimin sonuna dogru, egitmen "simdi bir deneme yapalim" dedi, ve birden "aman allahim" diyerek pat diye kendini yere atti. sinifta hepimiz bunun rol oldugunu biliyoruz ama ona ragmen oldugumuz yerde cakildik kaldik. taa bir süre sonra aramizdan biri kalkti da sonunda gidip kadina bize ögrettiklerini uyguladik.

bu sertifikayi aldiktan sadece birkac ay sonra da mutfakta esim konserve kutusunu acarken parmagini derince kesti, bir yandan ciglik atiyor, bir yandan da aciyla elini deli gibi salliyor, oraya buraya kan sicriyor. ilk anda ne yapacagimi sasirdim, deli tavuk gibi ortalikta döndüm, esim bana yardim isteyen gözlerle bakiyor bir yandan, neyse sonunda kendimi toparladim da ilk yardim cantasindan sargi bezi alip ögrendigim sekilde parmagina tampon yaptim, sonra atladik arabaya hastaneye gittik.

kerem altan bahsedilen gece gec saatte eglenceden dönmüs, büyük ihtimal hem alkollü hem yorgun. o durumdayken arkadasi nefes darligi geciriyor. o panik durumunda yardim istemek icin disari cikmis, sonra bulamayinca geri dönmüs. yaptigi hareketlerde bir kusur bulamiyorum. 112'yi arasaymis, ambulans cagirsaymis demek kolay ama insanin en ilk secenek olarak en dogru hareketi yapmasi ne yazik ki her zaman mümkün olmuyor.
  • sokaklarda doktor arayarak ne yapmaya çalıştığını merak ettiğim kişi.

haydi korkmuş "magazincilere malzeme olmayayım" diye düşünmüş olabilir.

iyi de insan hayatı bu lan! oyun oynuyosunuz sanki

z.ö. editi:evet doğru ya ben zaten ahmet altan'ın oğlu diye diyorum.hepinize aferin. benim gözümde birinci şüphelidir bu adam. ama sizin için sorun yok zaten.ne var ki canım? herifin ifadelere bak. neyse sıkıntı çekmez. avukatı bol burada nasılsa.
  • ambulans çağırıp çağırmadığı konusunda papatya falı bakılan kişidir.
  • sadece babası liberal olduğu için aşağılıkça saldırılan, suçlanan insan. tanımam etmem.

kendisini suçlayanlara: ne iğrenç insanlarsınız siz, biri de "kan örneği alınsın" (asıl bunu diyenden almalı, ne içtiyse...), biri der ambulans çağırmadı...
  • çocukluğumdan beri tanıdığım dünya iyisi bir kişidir.
  • hastaneye giderken hastayı evde unutmuş olan, 112'yi aramayı da akıl edememiş olan, kıza dünyanın zamanını kaybettiren şahıs.