şükela:  tümü | bugün
 • ahmet altan'ın oğlu. defne joy foster'ın ölümüyle adını duydum.

  şu da twitter'ı: http://twitter.com/#!/siyahturkcuma
 • taraf gazetesinin genel yayın yönetmeni ahmet altan'ın oğlu olup taraf gazetesinde yazı işleri müdürlerinden biridir.

  http://www.taraf.com.tr/iletisim/kunye.asp
 • taraf'ın yazı işleri müdürü.

  defne joy evinde fenalaşınca doktor bulmak için sokağa çıkmış, bulamayınca geri dönmüş.

  işte sağa sola akıl verenler bunlar..
 • bir gazeteci.

  defne joy foster bu kişinin evinde hayatını kaybetti. defne joy foster'in kocası defne'nin ölüm haberi üzerine bu kişinin evine geldi ve karısının cansız bedeni ile bu kişinin evinde karşılaşmış oldu. içlerinden birinin aramızdan ayrıldığı bu üç kişinin kesişme şekli çok düşündürücü. ama asla yargılayıp suçlamak için bir neden değil. vicdan ve sağduyu sahibiyseniz bunu yapamıyorsunuz. ama kendinizi düşünmekten alıkoyamıyorsunuz. çünkü çok düşündürücü.
 • uluslararasi gecerli ilk yardim sertifikam var. ilk yardim egitimi almis biriyim yani. 3 gün süren egitimin sonuna dogru, egitmen "simdi bir deneme yapalim" dedi, ve birden "aman allahim" diyerek pat diye kendini yere atti. sinifta hepimiz bunun rol oldugunu biliyoruz ama ona ragmen oldugumuz yerde cakildik kaldik. taa bir süre sonra aramizdan biri kalkti da sonunda gidip kadina bize ögrettiklerini uyguladik.

  bu sertifikayi aldiktan sadece birkac ay sonra da mutfakta esim konserve kutusunu acarken parmagini derince kesti, bir yandan ciglik atiyor, bir yandan da aciyla elini deli gibi salliyor, oraya buraya kan sicriyor. ilk anda ne yapacagimi sasirdim, deli tavuk gibi ortalikta döndüm, esim bana yardim isteyen gözlerle bakiyor bir yandan, neyse sonunda kendimi toparladim da ilk yardim cantasindan sargi bezi alip ögrendigim sekilde parmagina tampon yaptim, sonra atladik arabaya hastaneye gittik.

  kerem altan bahsedilen gece gec saatte eglenceden dönmüs, büyük ihtimal hem alkollü hem yorgun. o durumdayken arkadasi nefes darligi geciriyor. o panik durumunda yardim istemek icin disari cikmis, sonra bulamayinca geri dönmüs. yaptigi hareketlerde bir kusur bulamiyorum. 112'yi arasaymis, ambulans cagirsaymis demek kolay ama insanin en ilk secenek olarak en dogru hareketi yapmasi ne yazik ki her zaman mümkün olmuyor.
 • ambulans çağırıp çağırmadığı konusunda papatya falı bakılan kişidir.
 • çocukluğumdan beri tanıdığım dünya iyisi bir kişidir.
 • hastaneye giderken hastayı evde unutmuş olan, 112'yi aramayı da akıl edememiş olan, kıza dünyanın zamanını kaybettiren şahıs.
 • susurluk'ta kaza yapmış olan. kendisi sağ kalırken hüseyin kocadağ ölmüştür.
 • saat gece 11.30 falan. bostancı'da evime gidiyorum. normal bir gece. işten gelmişim, arkadaşlara aramış tekrar çıkmışım vesaire. neyse klasiktir anahtarı unutmuşum evde. zile basıyorum abim evde ya, yok arkadaş adam açmıyor kapıyı. ışıklar yanıyor evde, tv falan da açık belli, ama ne zili duyuyor ne telefonu ne de camı vurmamı. 5 dakika geçiyor hala duymuyor. çilingiri arıyorum ve bir taraftan da çilingirin yönlendirmesi ile polisi arıyorum...

  abartmıyorum polis 2 dakika sonra geldi, beraber kapıya vuruyoruz, biraz ortalığı karıştırdı onlar, çok bağıra bağıra konuştular apartman uyandı ama abim hala uyanmıyor. tırsıyorum tabii, bayağa tırstım meraklanıyorum bi de.

  polislerden biri sakinleştiriyor beni, "dur olm rahatla bişi olmaz diyor". o arada ambulansı arıyor diğer polis her ihtimale karsı ben aradığım anda buraya ambulans gönderin gibisinden.

  ben heyecanlanıyorum ama aradan geçen zaman içinde bizimki kapıyı açıyor hiç bişi yokmuş gibi, bayağa zaman sonra ama. bütün apartman uyanıyor ama bizimki en son uyanıyor. ya uykusu ağır, ya da gripti bu adam ya duymadı heralde; korkusu yetti bana.

  neden anlatıyorum bunu, birilerine bi şey olması değil de olma ihtimali varsa bile polisi, ambulansı aramada sakınca yok benim gözümde. kerem altan bunu yapmamış, ya korktu ya ürktü ama neden back-up'ı aramış? zaten istanbul'un göbeğindesin. saat sabah 5 ,trafik de yok 5 dakikada gelir ambulans. soğuk kanlı olamamış sanırım, ama her durumda da bize ne yazık ki yorum yapmak düşmez ama yaptık bi kere.

  polisi, 112'yi aramak o kadar zor olmamalı. ve inanın hemen geliyorlar, ben bunu gördüm.