şükela:  tümü | bugün
  • bucaspor altyapısında forma giyen 2000 doğumlu orta saha oyuncusu.
  • 2016 ege kupası norveç maçında olağanüstü bir gole imza atmış olan geleceği parlak bucaspor u-17 oyuncusu.

http://www.tff.org/…t.aspx?pageid=1371&ftxtid=24421
  • u17 milli takımıyla birlikte kendisini takip etmeye başladım. iyi bir merkez orta saha olma yolunda başarılı adımlarla ilerliyor. bucaspor altyapısında yetişip 16 yaşındayken burcaspor forması giymeyi başarmıştır.

umarım gelişimini tamamlar ve menajer oyuncağı olmadan kendisi için uygun takımlarda forma peşine düşer. iyi bir noktaya gelebilmesi adına şu anda her şeye sahip. iş tamamen kendisinde bitiyor. çalışmaya devam atakan...
  • u17 turnuvasında dikkat çeken bir oyuncu. iyi bir turnuva geçirdi zaten oyuncusunun potansiyelini gören bucaspor da turnuva başlamadan önce profesyonel sözleşme yapmış bu genç sporcuyla. benim dikkatimi çeken sahada çok hırslıydı eger bu hırsını dogru yönlendirirse gidecegi takımlarda efsane olabilir; ama madalyonun öteki yüzünde de yeni bir emre belezoglu (hem yetenek hemde saha içi ve dışı karıştıgı olaylar bakımından ) olabilir. oyunun yönünü değiştiren uzun topları yaşına göre oyunu iyi okuması aklımda kaldı ingiltere maçının 2.yarısında iyi bindirmelerde yaptı biraz üstüne düşülürse şut özelligide var gibi geldi bana zaten o maçtaki tek golümüzüde kerem attı golü inşallah gelişimini sürdürür.
  • beşiktaş'a transfer olmuştur.

kaynak: beinsports
  • beinsports'un haberine göre beşiktaş'la anlaşan genç futbolcu.

[https://twitter.com/…s_tr/status/875447302349094913
  • şahane haber şahane çok sevindim. u17 avrupa şampiyonasında yunus akgün ile bilikte takımda en çok beğendiğim 2 isimden biriydi. umarım önümüzdeki 1 veya 2 yıl oynayabileceği ve gelişebileceği takımlara kiralık gider.

tanım: en az oğuzhan kadar potansiyelli oyuncu.
  • beşiktaş'ın buca spordan transfer ettiği 16 yaşında ki potansiyelli orta saha oyuncusu. umarım şımarmadan çalışır ve bu sene 1-2 maç dahi olsa forma giyer.
  • degerlenir diyorlar buralari. bucaya guzel para kazandirmistir.
  • bucaspor'un genç yeteneği. asıl mevkisi merkez orta saha ama on numara pozisyonunda da oynayabiliyor. bucaspor'un oyuncu için beşiktaş'tan 1 milyon euro istediği söyleniyor.