şükela:  tümü | bugün
501 entry daha
  • cem yılmaz - serenay sarıkaya ilişkisinden galip çıkacak kişi.

dediydi dersiniz.
  • tanimam etmem ama gordugum duydugum ve izledigim kadariyla iyi huylu, kibar, dusunceli ve kendi halinde bi oyuncu. yakisikli bulanlardanmiyim? evet tabiiki. oyunclugu da hic fena diil, bazi rollerde cok basarili bazen olmuyor ama genc adam, kendini gelistirdigi belli. kivanc tatlitug da behlulken feciydi kuzey guneyle yeniden dogdu, potansiyeli cok var. durup dururken entry girmemin tek sebebi cem yilmazin sacma tweet i. kerem bursin iliski sonrasi daha saygili ve seviyeli olamaz sorulan sorulara, dayimiz gitmis twitter da sacmalamis, herkes kendine yakisani yapmis yani. eminim kendisi burayi okuyorsa iliskisinden dolayi gundeme de gelmek istemiyordur o yuzden uzatmiyorum.
  • bu adamı ilk çıktığı dizi olan güneşi beklerken dizisinden beri, 6 yıldır takip ediyorum 6 yıldır beğeniyorum. oyunculuğu iyi olur kötü olur ama karakter manasında bir kere bile bozmadı adam, kendinden, beyefendiliğinden ödün vermedi. şu ataerkil toplumda kadın hakları için ne kadar paylaşım yapıp farkındalık yaratmaya çalıştı bir erkek olarak ki bunu yapan sayısı iki elin parmaklarını geçmez. yakışıklı, sevimli, karakteri düzgün, yurtdışında büyümüş aynı zamanda da kültürlü bir adam. cem-serenay-kerem durumunda kerem her zaman kazanan olacaktır, açıkçası serenay istediğiyle beraber olsun ama kerem gibi birini kaybeden birine de ne denir hiç bilmiyorum. hele keremden ayrılıp cem yılmazla şu durumları yaşaması bi nevi keremi hak etmediğini de gösteriyor bence.
    türkiyedeki en kibar, en sevimli erkek oyuncudur kerem bürsin, son olayda kalitesini bi kez daha kanıtladı, övülmeye bile ihtiyacı yok adamın her şey ortada yani
  • hiç sevmezdim bu yakışıklı adamı ama cem yılmaz olayında arşa çıkardım sevgimi. net kazanan olacaktır.
  • karşımda dursa hiç konuşmadan saatlerce izleyebileceğim yakışıklı ve seksi oyuncu.
  • kerem bursin'in yakışıklı sayıldığı ülke
  • çok yakışıklı değil belki ama en azından cem yılmaz ile karşılaştırılmaz. adamlık olarak aynı cümle içinde bile kullanılamazlar zaten.
  • kerem bursin'in yaptigi aciklama ne kadar olgun ve karekterli ise cem yilmaz'in paylasimi da bir o kadar ergence.
  • cem yılmaz denen yağ tulumu, kerem bürsin’in getir götürünü bile yapamaz, yan çarı dahi olamaz. biz buna arsızlık diyoruz.

kart horoz seni
  • orta yaşlı ama ergen adamlarla işi olmayan oyuncu.
80 entry daha