• orta yaşlı ama ergen adamlarla işi olmayan oyuncu.
  • bazen kaybettiklerin kurtuldukların olabiliyor. neticede herkes kalitesini belli etti. serenay'a bayılıyordum, gözümden düştü.
    seni takip etmiyordum ama artık görünce bi göz gezidereceğim. aferim sana efendi adam.
  • bi akşamüstü başlayıp sabaha kadar sevişebileceğim oyuncu.
  • ben bu adamı tanımıyorum. ne boka yaradığı hakkında fikrim yok. solda gördüm ve kim lan bu diyip girdim bu sikik başlığa. entryleri okudum.
    özet olarak diyeceklerim şunlar: dalyarakları başlığına toplayan kişidir.
    sikik bir ilişkinin galibi olarak görülmüştür ve sevilen kişi olmuştur.
    ayrıca iyi adam, karakterli adam, helal olsun adam olarak ilan edilmiştir, bu dalyaraklar tarafından.
    ek:burada tatlişko entryler giren kişiler, genelde malum iki kişi hakkında öğğğ, böğğ; kustumlu, sıçtımlı entryler girdiği görülebilir.
  • oyunculuğunu beğenmediğim aktör.

bu konuyla ilgili yorum yapmak ne kadar doğru bilmiyorum ama olması gerekeni söylemiş kanımca. insanlar mutlu olsun...

cem yılmaz'a diyecek bir şey yok zaten. neyi neden yaptığını anlamak güç. konsere götürdüğü kadını, konseri veren kişi ile aldatmak. ama kafamız nasıl güzel... keşke biraz bekleseydin be reis :)
  • cem yılmaz’ın güç zehirlenmesi yaşadığını kanıtlayan takıntılı bazı davranışları insanların gözünden kaçmıyor ve tepki topluyor. kendisini eleştirene sallıyordu biliyoruz ama efendi gibi yorum yapmış birine niye saldırıyorsun acaba? üstelik bu çocuğun, serenay sarıkaya adlı şıpsevdi dilberin eski sevgilisi olarak bu tarz bir soruyla karşılaşabileceği ve yorum yapma hakkı olduğu aşikar. ayrıca kerem gayet de güzel savuşturmuş kendisine yöneltilen gereksiz soruyu. cem yılmaz bu tarz bir paylaşımla bu olaya dahil olarak ayıp etmiş. bunlar, ekürisi ozan güven ile birlikte tam birer ergen irisi yemin ediyorum!
  • olgunluk bu..malesef cem bunalımlarda
  • gerçek bir beyefendi olduğunu göstermiştir.

bunun uzerine komik olmaya çalışan ama ezikce bir cevap veren yaşlı başlı cem yılmaz ve ne yazık ki bunu likelayan serenay cok iticisiniz. birbirinizi bulmuşsunuz.

keremi ilerde çok hoş ve hanımefendi bir kadınla görmek dileğiyle
  • yahu düz mantık konuşmuş işte. iki kişi beraberse ne diyecekti. mutlu olsunlar diyecek tabi. gel gör ki bizim ülkemizde insanlar o kadar mutsuzlar ki başkaları da mutlu olmasın diye ellerinden geleni artlarına koymuyorlar. gerek yok bunlara. kerem bürsin gibi olun. kendi hayatınızda mutlu olmaya bakın. başkalarının mutluluklarına takılmaya veya onları bozmaya kalkmayın.
  • yalnizca bir(1) adet soru cevap diyaloguyla eksicilerin gonlune taht kuran isim
hesabın var mı? giriş yap