• yakışıklılıkla alakası olmayıp yakışıklı lanse edilen ünlügillerden.
  • yakışıklı, cool ve iyi bir insan fakat kötü bir oyuncu.
  • kasım kasım kasılmaktan yırtılmak üzere gibi duran ünlümsü. doğal durmuyor. yapmacık tarafı konuşmalarında çok göze batıyor. psikanalitik olarak bir kompleks sahibi olduğu açık.
  • ngm yapım’ın beın connect için çekeceği hayaller ve hayatlar dizisinde yiğit kirazcı ile birlikte oynayacakmış.
  • son yılbaşı açıklamasıyla kuruluş osman, payitaht abdülhamit ya da bir trt dizisine göz kırpmış oyuncu.
    not: yılbasında alkol almadığını meditasyon yaptığını ve dua ettiğini söylemiş
  • gerçek hayattan tanıdığım pek zeki olmayan oldukça yapay hareketleri olan kasıntı kişidir.
  • gökhan töre vibeı var bu herifte. zamanında ünlü olsaydı ben evet diyorum kardeşim sen de evet diyor musun diye video çekerdi
  • kendisiyle çalışma fırsatı yakalamış bir insan olarak yorumların çoğunu üzülerek okumuş olmakla birlikte, konuşurken zorlanıyor olmasının sebebi yurt dışında büyüdüğü için yanlış bir şey söylememek adına dikkatli davranmasından kaynaklıdır. inceliğini de buradan anlayabilirsiniz zaten. ayrıca bir dini olmadığını, çok fazla ülkede yaşamak zorunda kaldığı için bütün dinlerle iç içe büyüdüğünü ve hepsine saygı duyduğunu, arapça dua bilmediği için dualarını küçüklüğünden beri allah nasıl olsa anlar diye türkçe ettiğini,cenazelere gitmediğini,şimdiye kadar hiç el öpmediğini röportajlarında da okuyabilirsiniz. evrene olumlu mesaj yolluyorum deseydi bu kadar olay olmazdı.dua zaten olumlu olanı istemek değil midir? tam olarak meditasyondan bahsediyor orada ama işte sığ akıllılar hemen "işsiz kaldı", "hükümete yanlıyor" gibi saçma sapan başlamışlar yorum yapmaya... ismini internete yazıp, bir kimdir nedir nasıl bir insandır diye baksanız zaten anlarsınız. birisi yukarıda talat bulut, fatih aksoy örneği vermiş ama ağzımı açmayacağım... hayatımda bu kadar işin iç yüzünü bilmeden yapılan saçma bir karşılaştırma görmedim. şu sektörde zaten bir elin parmakları kadar çalışana kibar davranan, saygı gösteren, naif, kibar oyuncu var. kusura bakmayın ama kerem bürsin'i yedirmeyiz :)
  • din mevzusu benim de hoşlanmamak çerçevesinde hassas olduğum bir konu. ama bu çocuğun “yılbaşında dua edeceğim.” demesini hiç garipsemedim, bir siyasi iktidara yanlama emaresi olarak da görmedim. fakat insanları o kadar yıldırdılar, o kadar soğuttular ki, en ufak bir şeyde büyük büyük tepkiler verebiliyoruz. bu sebepten tepkileri çok göremiyorum. bizi bu hale getirenler düşünsün.
  • serenay konusunda kendisini teselli etmek istedigim bir aktor.
hesabın var mı? giriş yap