şükela:  tümü | bugün
  • karakter sınırından dolayı başlığın aslı; kerem bürsin ve barış arduç'un oynadığı garanti reklamı olacak.

neyse konumuza dönelim; ben hayatım boyunca bu kadar bütçe verilip bu kadar itici olan hiç bir reklam görmedim, samimiyetsiz yapay.

hele dangalak kerem bürsin şu iğrenç ve samimiyetsiz ingiliz şivesi ile vaşinigtooon ve waooaw demesi ya bi siktir git amın oğlu estaban

reklam filminin bütçesi 5 milyon tl diyorlar ulan harbiden allah belanızı versin gerizekalı garanti bankası !
  • tv tarihinde gördüğüm en itici reklam olabilir.

reklam sayesinde farkettim ki sevmediğimi zannettiğim bazı ünlüler bunların yanında sevimli kaldı.
  • en itici reklam olmasının yanı sıra; bu iki adamın kitlesi ortalam 13 yaşında.
    bankayla ne işleri olur ki? kim oğlum bu cast'ı seçen reklam ajansı?
  • kerem bursin' in vooaaşingtın demesiyle iticilikte çığır açan reklam. abartmanın da böylesi.
    ayrıca bu kadar kasıntı iki tip zaten bankaya gitmez, başkalarını gönderir. baştan saçmalık*
    (bu entryde internet bankacılığı gözardı edilmiştir)
  • çalışanlarına çok ciddi bir negatif etki yaratan,iş yüklerini arttıran yeni sistemlerini ciddi para bayılarak anlatmaya ve sempatik göstermeye çalıştığı yapımdır.
  • --- spoiler ---

herkesin birbirine kardeşim dediği fantastik paralel evrenden bir kesit.
    --- spoiler ---

ara vere vere, 3 seferde izleyebildim..

(bkz: cringe)
  • saçma sapan bir reklamdır.

aşk dizilerinin yeni yetme jönlerini öne çıkarıp reklam yapmaya çalışmışlar.

yahu 2 sap'ı niye bir araya koydunuz? ikisinden birini seçip yanına güzel bir hanımefendi koyup çekseydiniz güzel bir konu ile belki iş görürdü ama bu haliyle saçma sapan bir şey olmuş.
  • şu ara ara youtube videolarında çıkan "hani koymicam demişti" "gir garantiye bak" dediği reklamsa bende varım linç etmeye.

cidden o kadar saçma reklam ki, geçen "ulan bunun okulunu okuyolar" diye düşünüp bi an garipsemiştim. tüm reklamı izlemedim, izlemem de.

trivago reklamı sağolsun yemin ettim o siteye girmicem diye. geçenlerde tatil planı yaparken sonuçlarda o sitey, farkedince pas geçtim.
    garanti'yi de pas geçicem galiba bundan sonra...
  • --- spoiler ---

wuaw
    .
    .
    wuaw
    .
    .
    wuaw
    --- spoiler ---

neye bu kadar şaşırıyorsunuz kerem bey?