• bir bakınızda gördüm doldurulması farz olmuştur.

yunan büstü vs tel kadayıf.
  • cem yılmaz'ı tanımam etmem, çok beğenmiyorum ama içinde büyük bir karanlık varmış gibi geliyor bana.. zekasıyla insanları kullandığı gibi bir hissiyat uyandırıyor.. kısacası sevmiyorum işte fanlar ve canları tarafından başıma bir iş gelmeyecekse şayet..

kerem bürsin ile bizzat tanıştım, konuştum.. zamanında sinema filmi çekerken bize çok yakın bir yerde dizi çekimleri yapıyorlardı riva da.. neyse kerem benim tanıdığım ünlüler içerisinde tanıdığım en efendi ve düzgün insandı..

serenay'la da yakıştırdığım bir çiftti onlar.. hatta serenay'ın en düzgün ilişkisiydi ki, süresinden de bunu anlayabilirsiniz..

serenay için üzülüyorum sadece şu anda.. aralarında ne oldu da ayrıldılar bilmiyorum ama, barışsalar keşke derim.. serenay kerem'den iyisini bulabilir mi bilmiyorum, ama kerem serenay'dan iyisini bulabilir.. herşey güzellik ve yakışıklılık değil.. adam gerçekten diğer ünlülerden çok farklı.. görgüsüzlük yok, tepeden bakma yok, asalet fışkırıyor bildiğin.. çok samimi yazıyorum bunu..
  • kerem bursin kim amk.
  • (bkz: hahahahahahahaha)

bürsin sağ olsun vs sayesinde güldürmeyi başardı. geri kalan tüm durumlar için ise (bkz: cem yılmaz).
  • eski sevgili vs yeni sevgili
hesabın var mı? giriş yap