şükela:  tümü | bugün
  • ağacın ruhu olan can.
  • ali ışıngör'ün az evvel yazdığına göre balmumcu, atv'nin önünde kalp krizi geçirerek vefat etmiştir.

sevenlerinin, yakınlarının başı sağolsun.
  • vefat nedeninin polis saldırısı olup olmadığı henüz belli değildir.

oraya doğru gidiyorum. netleşince bildireceğim.

edit: vefatı gezi parkı eylemi ile ilişkili değildir.
  • 8 seneyi beraber geçirdiğim dönem arkadaşımdır. yıllardır göremesem de haberlerini hep alırdım.
  • kerem benim iel'den 15 yıllık arkadaşımdır. kendisini bugün kaybettik. eylemde değil, balmumcu'da işe giderken kaybettik. bu polisin bugün uyguladığı zulmü temize çıkartmıyor elbette. kerem de sağlığı yerinde olsa eyleme gelirdi. gelemedi, ölüm onu balmumcu'da yakaladı. hepimizin başı sağolsun.
  • ölümünü bildiren levent yalçın'a göre kendisinin olaylarla bir ilgisi yokmuş:

https://twitter.com/…lcin/status/340446171971604480

levent y. ?@leventyalcin 2m
    cikan haberlere tamah etmeyiniz. kerem'in vefati ile taksim olaylarinin bir alakasi yok. sadece hasta hasta isine giden bir adam var ortada.

evet, olan bitenler ortada ve hepimiz görüyoruz, ama gerzekçe bir bilgi kirliliğine gerek yok.

ek: arkadaşlar, bazı tümleçler gibi bu arkadaşı -- sevenlerinin başı sağolsun -- yeni bir metin lokumcu ilan edip ondan sonra entry'nizi editleyip bkz vereceğinize iki dakika bir soluklanın bence, gereksiz edit hareketlerine girişmeyin sonra.
  • unutmayın artık bu olanları, unutmayın bu ölenleri. kendi ülkesini iç savaşa sokan adamları unutmayın. yarın seçim olur ve siz tekrar bu adamlara oy verirseniz bu insanın kanı elinize bulaşmış olur, unutmayın artık!

edit: ölümünün gezi parkı'yla ilgisi olmadığı söyleniyor. unutun o zaman tüm bu olanları, uyumaya devam edebilirsiniz.
  • hayatını kaybettiği için üzüntü içinde olduğum insan, ama kendisinin olaylarla uzaktan yakından alakası yoktur, balmumcu'da iş yerimin önünde kalp krizi geçirerek vefat etmiştir.kimseyi aklamak gibi bir niyetim yok, tek niyetim şahit olduğum bir gerçeği belirtmek.
  • ekşi sözlük yazarlarının da artık gözünün döndüğünün, kan kokusu aldıklarının göstergesi olmuş merhum.

ne yazık ki kalp kriziyle hayatını kaybetmiştir. ancak klavyeye döşenmeden önce yazılan onlarca entryden bir iki tanesini okuyan biri, olayın gezi parkı olaylarıyla alakası olmadığını görecektir.

misal:

https://twitter.com/…lcin/status/340446834294132737

ailesine ve dostlarına baş sağlığı dilerim. ancak yanlış bir sembol haline getirilmesi, merhumun anısına büyük saygısızlık olacaktır sanıyorum.