şükela:  tümü | bugün
  • ezel'in bugün beyin kanaması geçiren senaristi.acil şifalar diliyoruz kendisine.
  • ezel dizisinin iki senaristinden biridir. dün beyin kanaması geçirmiş ve ameliyata alınmıştır.
  • bir an önce iyileşip, akıl dolu senaryolarıyla bizi yeniden coşturmasını istediğim insan... üzüldüm... umarım, çabuk ve sıkıntısız bir iyileşme süreci olur.
  • hurriyet'in haberine gore durumu iyiye giden yetenekli senarist.
    http://arama.hurriyet.com.tr/…news.aspx?id=14085458
  • acil şifalar dilediğim yetenekli metin yazarı ve senarist.

bunu yazmak için yazmadım elbette bunu. bugün facebook da ezel'in grubuna baktım sağlık durumunu öğrenince ekşi sözlükten.

bir ileti yazmışlar senaristimiz "kerem deren beyin kanaması teşhisiyle..." diye başlayan. altında yaklaşık milyona yakın yorum vardı. ama yorumlara geçmeden bu iletiyi like eden 500 insan gördüm. zaten bunun anlamsızlığıyla sarsılırken ulan adamın sağlığı kötü iyi bir şey yazmıyor neyi beğendin derken facebook'tan bir kez daha tiksinerek yorumlara baktım. yorumların çoğu acil şifalar diliyor ve bir an önce ezel'i yazmaya devam etmesini istiyor. bir başka kısım tüh diyor dizi şimdi iki üç hafta ara verir...

lan vallahi tiksindirtir bu adamlar insanı yaşamaktan. ulan tamam derdin buysa da yazma lan oraya bunu. yazma yani içinde tut. tüh dizi ara verdi demek bir insan hayatı söz konusuyken. biz de severek izliyoruz da garip böyle yaklaşımlar. bir sinir içinde buraya not düşmek istedim bu durumu. saygılar.
  • bu kadar güzel düşünen bir beynin kanaması haberi ile üzdüren yazar. acil şifalar diliyorum.
  • kendisinin sağlık durumu gayet iyi durumdadır. sevenlerine duyurulur..
  • diyorlar ki kağıdı kalemi almış yeniden eline. ben derim ki kıymet bilmez öküz sürüsünü protesto etsin. yazmasın bir süre. infial yaratır alimallah!
  • beyin kanamasi gibi ciddi birşeyle dalga geçmiş olmak gerçekten istemem ama, ezel'in senaristi beyin kanaması geçirmiş diyince aklımdan geçen ilk düşünce "diziyi daha ne kadar karışık hale getirsem derken herif beynini çatlatmış " olmuştu...
    gerçekten geçmiş olsun, acil şifalar, ama bunu yazmasaydım da ben çatlayacaktım...