şükela:  tümü | bugün
  • sdn'den cihaz.tv oluşumuna geçen kaliteli insan.

şahsen çok doğru ve akılcı bir karar olduğunu düşünüyorum.
  • leş shiftdelete'ten ayrılmasına çok sevindim. bir ayıyla ve yalaka ile kendi cevherini fazla gösteremiyordu.
    transferiyle birlikte haberimin olduğu cihaz.tv'yi de takibe aldım.
  • shiftdelet.net bünyesinde çalışmayı denediğim birkaç gün içerisinde gördüğüm kadarıyla oldukça kibar ve yardımsever bir kişidir kendisi. kasıntı, zorlayıcı, baskıcı değildir. dikkatimi çeken bir nokta şudur ki, seo konusunda oldukça titizdir ve işinin ehlidir.

not: sdn ekibindeki kişiler; tolga bey ve hakkı bey de gerçekten işinin ehli kişiler. videolarda gençlere yönelik bir tarza büründükleri için pek öyle gözükmeyebilir. tolga bey, gayet vizyon ve misyon sahibi, hoşgörülü biri; hakkı bey de türkçeye son derece hakim, çalışanlarına karşı kibar ve yeri geldiğinde komik, herkesin görüşünü dinleyip dikkate alan biri.

kerem enginar'a yeni yerinde başarılar. sdn ekibine selamlar!
  • kötü bir şekilde hardwareplus'dan ayrılıp, bugün de geri dönmüş kişi. şahsi kanaatim bilgi sahibi ve yaptığı işin standartlarını fazlasıyla karşılayan bir insan ancak çok yer değiştiriyor. özellikle hwp'a dönüşüne gerçekten çok şaşırdım. hakkı alkan ile nasıl ayrıldığını çok merak ediyorum. umarım başarılı olur.
  • elektriği olan şahıs.