• sdn'den cihaz.tv oluşumuna geçen kaliteli insan.

şahsen çok doğru ve akılcı bir karar olduğunu düşünüyorum.
  • vaktiyle hwp'nin bir kamera arkası videosunda incelediği telefonu elinden düşürerek panikleyen, kameramanın "bunu çekim hatalarına koyucam" sözüne de "manyak mısın olm s*kerler belamızı" şeklinde cevap vererek kopartan arkadaş...

sonrasında "düşme testini yaptık, telefon çalışıyor" diyerek şakayla karışık toparlamıştır.

düzeltme: http düzeltmesi
  • hwp’ye geçerek kariyerinin en iyi hareketini yapmış olabilir, tabii başka bir yere gidip tekrar dönmeyecek ise.

reklamlı içerikleri advertorial içerik olarak paylaşmayan, insanları yanlış yönlendirip para cukkalayan bir oluşumda değil eskisi gibi. oldukça da dobra, tarafsız.

kariyerinde başarılar diliyorum, bu da burada dursun.
  • kendisini önce sdn ve sonra şükürler içinde hwp youtube kanallarında bize teknolojiyi sevdiren adamlardan biri olarak tanıdım.

geçen hafta turkmi markasının kadıköy ptt standındaki açılış vesilesiyle, şahsen tanıma fırsatı buldum. o gün çekiliş muhabbetinde, redmi airdots ürünü ile ilgili bir mağduriyetim oldu ve kendisine bu durumu söyledim, ilgilenmek zorunda olmadığı halde son derece samimi bir şekilde mağduriyetimi çözdü.

diyeceğim şudur, iyi bir teknoloji anlatıcısı dışında iyi de bir adam, başarın daim olsun hocam.
  • çok efendi boş laga luga yapmayan bir kaliteli teknoloji editör diyelim.
  • samimi ve güvenilir bir insan. ama genel kültürü düşük ve okumayı sevmeyen biri. kişisel kanalında alışveriş tavsiyesi haricinde içerik üretemiyor. kendisine sınıf atlatamayan kötü özelliği bu bana göre.
  • izlediğim çoğu incelemelerinde çatır çatır doğruları söyleyen objektif yorumlar yapan biri.
    bu ekonomik durumda ben nasıl cihaz önerebilirim diye yakınması cidden samimi geliyor.

mesela geçen bi canlı yayın yapmış 2 saat falan yayında "geçen sene mi box 400 tl iken şuan minimum 900 liradan satılıyor şimdi ben nasıl mi box indirime girmiş diye size storymde link paylaşayım reklam yapayım" gibisinden bişey söyledi. gerçekten çok haklı ve samimi bir isyan*

şeker gibi adam twitter'da baya makara takılıyor, hwp'den ayrıldıktan sonra daha bi sevdim kendisini
    haziran'da evlenecekmiş mutluluklar dilerim bro.
  • çok fazla nabza göre şerbet vermeyen, dobra ve samimi açıklamalar yapan bilişim alanında yayınları olan youtuber. hwp, shiftdelete sonra yeniden hwp derken kendi kanalından yürüdü gitti. tabi rakipleri çok. sanırım youtube'da gülünç izletilerden sonra en çok yayın yapılan konu bilişimdir. biraz daha farklı alanlara girmeli.

bir de okulda çok dalga geçildiğini düşünsem de soyadının çok ekmeğini yediğini düşünüyorum. bu kadar tutup 150 bin'e yakın aboneye sahip olmasında etkisi var bence. başarılarının devamını dileriz.
  • yıllardır gram ilerleyemeyen cihaz inceleyicisi.

cihaz inceleyici diyorum çünkü bütün teknoloji birikimi şu paraya hangi telefon, bilgisayar, airfryer alınırdan ibaret. okuma, araştırma hiç yok adamda. aslında sohbeti keyifli bir adam. potansiyeli var ama genel kültürü, teknoloji bilgisi zayıf. muhtemelen okumayı hiç sevmiyor.

cihaz yolluyorlar bu da bir süre kullanıp yorum yapıyor. yıllardır teknoloji yayıncılığı yapan birisi bundan ibaret olmamalı.
  • (bkz: kerem labne)
hesabın var mı? giriş yap