şükela:  tümü | bugün
 • bursaspor altyapısında forma giyen 2004 doğumlu savunma oyuncusu.
 • futbola 11 yaşındayken futbolcu yetiştirme fabrikası olan karaağaçspor'da başlayan 28 ocak 2004 hatay/iskenderun doğumlu yetenekli topçu.

  karaağaçspor'da gösterdiği performansla alt yaş kategorilerinde milli takımlara seçilip forma şansı buldu ve halen milli takimlarda düzenli olarak oynamaya devam ediyor. futbola başladıktan 3 yıl sonra da bursaspor altyapısına transfer olma başarısı gösterdi.

  2019-2020 sezonunun ilk hazırlık kampı için bursaspor'un a takımına da çağrıldı. şu an takımda kamp kadrosuna alınan en genç (15 yaşında) futbolcu konumunda. bursaspor'un tff 1. lig'e düşmesi kerem kök ve diğer bütün gençler adına bir şans aslında. açıkçası ben bu çocuktan umutluyum ve gelecekte adından söz ettireceğini düşünüyorum lakin olacak mı hep birlikte bekleyip görelim.

  edit: imla.
 • futbolcu yetiştirme fabrikasi olan karaağaçspor'da yetişen ve bugün 17 yaşına giren genç savunmacı.

  bursaspor takımının en genç ismidir. geçen sezon 15 yaşındayken hazırlık kamplarında yer almış bu sene ise 16 yaşında direkt a takım kadrosuna adını yazdırmıştır. bu sezon yani 2020-2021 sezonunda genellikle yedek soyunsa da 16 yıl 9 aylıkken ilk lig maçına çıkmış ve profesyonel olarak sahne almaya başlamıştır. daha sonra kupa maçında da from giymiştir. sezonun 2. devresi yeni başladı umarım daha çok forma şansı bulup üst ligler için ısınmaya devam eder.

  başarılar.