şükela:  tümü | bugün
 • show sporun yakisikli spikerlerindendi. uzun seneler basariyla trt genclik korosuna (istanbul) hizmet etmis kisidir ayni zamanda. eger muzikle alakali bir gelecegi olsaydi profesyonel anlamda, ulkemiz gelmis gecmis en iyi baslardan birisini izleme ve dinleme firsatini bulabilecekti fakat o baska bir yolu secti.

  pes sesleri kuvvetli oldugu kadar, kalemi de kuvvetlidir yakisikli spiker dostumuz kerem in.

  edit : unutmadan, (bkz: vokaliz)
 • derkinin son sayisi icin trt genclik korosu icin cok guzel bir yazi yazmistir kendisi ve bizi o yillara geri goturmustur.

  http://www.derki.com/joomla/content/view/125/27/
 • birbini en iyi tamamlayan ad-soyadi bilesimine sahip lig-tv spikeri,vokaliz elemani,derkiyazari yillarin eskitemedigi arkadasim. on parmaginda on marifet olan sanat adami. hayatini güzellige adamis, koca yürekli insan. etrafindakilere kendi penceresinden gördügü güzellikleri göstermeyi borc edinmis bu ugurda didinen insan. kendisine bahsedilen yetenekleri mütevazilikle üzerinde tasiyan, özel ruhlardan bir tanesi. soyadi bosuna seven degildir, kerem dünydaki milyonlarca insani, dogayi, evreni karsiliksiz seven, sevgisi herseye yetebilen insandir, güzel insandir, keske kerem gibi daha yüzlerce seven imiz olsaydi dedirtir...yaptigi,yarattigi güzellikleri heycanla takip edip, diyoruz ki; biz de seni seviyoruz....
 • bu akşam ilk kez izleme fırsatı bulduğum (nişantaşı işık lisesi vokaliz konseri) ama sesini ilk duyduğum zamanda alt yapısını bilmeden bu çocuk kesinlikle dublaj sanatıyla uğraşmalı dediğim yakışıklı vokaliz grubu üyesi.ağırlığı duruşu tavrı ve grupta solo olarak söylediği şarkılarda sanki türk sanat müziği sanatçısı edasını verse de bundaki esas nedenin trt alt yapısı olduğuna inanıyorum.kendisi sanırım netten gördüğüm kadarıyla spor sunuculuğu yönü de olan biriymiş ama sadece sunuculuk da kalsaymış sesine yazık olacakmış iyiki böyle bir grup kurmuşlar.umarım başarıları daim olur ve türkiye'den dünyaya da iknci bir "voice male" olarak açılırlar
 • tom cruise türkiye şubesi
 • doğa için çal versiyon 2'de de boy gostermis bas kardesimiz.
 • tuğçe pala seven'in eşi. spor spikerliği yaparken, şimdilerde skyturk360 kanalında gece haberlerini sunuyor. vokaliz grubunda da yer alır. hatta orda ilk gördüğümde bu adam spiker demiştim. şimdi nerde bu grup bi fikrim yok. en son yedi kocalı hürmüz filminde tulumbacı rolündeydi vokaliz grubundaki arkadaşlarıyla birlikte.
 • doğa için çal versiyon 9'da da boy gostermis. o kilo nedir hacıt?

  adamin sesi iyi. eser eyuboglu ile bir seyler soyleyin olmadi be...