• dur durak bilmiyor, durduramıyoruz arkadaşı. her önüne gelene yürümek nedir ya kerem tunçeri, bir kriterin olsun be dostum.

ilk yürüme trans bireye

hop ikinci yürüme

durduramıyoruz üçüncü yürüme gerçi bununla işi ilerletmiş.

edit: ahahahahah dört oldu an itibariyle

bütüt: bu arada mesele birilerine yürümesi değil aslında, mesele yürüme tarzı ve yürüdüğü kişilerin basitliği.

edit büdüt: görsel açıklama gelmiş.
  • bak benim adım kerem olsa yürümediğim yol, yordam, dam kalmaz hele bir de kerem tunçeriysem o yollarda dam bırakmam yapmadık.
    para böle bir şey be kardeşim.
  • siper alın yeni bir arda turan doğuyor.
  • saplayacak veri tabanı hazır kerem tunçeri hareketleridir. normaldir ama kendisini rezil etmeden de bu işleri yapmak mümkündür tabi
  • kerem tunçeri 1.91 boyunda, yakışıklı, kaslı, fazlasıyla zengin ve fazlasıyla popüler bir adam fakat görüldüğü üzere kısa bir zaman diliminde en az 3 farklı kadından red yemiş. çünkü bunları kullanma becerisi düşük.

eğer bu olayı yakışıklı olmayan biri yaşamış olsaydı; bu durumu yakışıklı olmamasına bağlayıp kadınlara şekilci diyecekti. aynı şekilde zengin olmayan biri yaşadığında da hemen kadınların paraya taptığını ve bu yüzden kendisini reddettiğini söyleyip işin içinden sıyrılacaktı. kerem tunçeri'de ise bu özelliklerin tamamı var fakat ona da köpek çekilebiliyor. hem de defalarca.

işte tam da bu yüzden buna benzer bir durumla karşılaştığınızda kolaycılık yaparak, tercih edilmemenizin suçunu karşı cinsin şekilciliğine atmayın. belki de sıkıcı ve itici birisinizdir. bu yüzden tercih edilmiyorsunuzdur.
  • turnikeye giderken steps yapmıştır.
  • beyazı fazla kaçırmış başka açıklaması olamaz.
  • mağarada mıydın be adam
  • sporcular fazla protein ile beslendiklerinden zevkleri mi köreliyor nedir bunun açılaması. hepsi silikonlu yapay kişileri seviyor. biri de güzel birine yürüse de bakış vay desek buna bende yürürüm. ama yok nerede balon nerede şişme bunlar orada.
hesabın var mı? giriş yap