• taciz yok, şiddet yok, tehdit yok... eee, o zaman sorun da yok.

ünlü olma hevesindeki ünsüzlerin saçma sapan davranışlarına prim vermemek lazım.
  • bu ünlüler genelde karı kıza yürürken neden endüstri meslek liseli gibi kısaltmalı ve soru ekleri birleşik konuşuyor. hangi ifşayı açsam bir tane düzgün yürüyenini görmedim. alayı yazma özürlü, anasını satıyım şu şekilde birisi bana yürüse ya bi siktir git yürümeyi öğren derim.

demek ki ünlü olunca bu tarz şeyler çok önemli olmuyor, imla hatalarının parası neyse veriyordur.
  • haklıdır, hakkıdır. olm bende keremdeki boy, pos, para, şöhret olsa yemin ediyorum bir yazılımcıya parasını verir otomatik yürüme uygulaması yaptırırım. uygulamayı açar beğendiğim kadınları eklerim otomatik olarak cevap yazar. ne haber nasılsın numaranı verir misin falan diye. tabi biraz komplike olabilir. yok yürümüş yok şu yok bu. ama berbat yürüyorsunuz birader.
  • kerem tunçeri 1.91 boyunda, yakışıklı, kaslı, fazlasıyla zengin ve fazlasıyla popüler bir adam fakat görüldüğü üzere kısa bir zaman diliminde en az 3 farklı kadından red yemiş. çünkü bunları kullanma becerisi düşük.

eğer bu olayı yakışıklı olmayan biri yaşamış olsaydı; bu durumu yakışıklı olmamasına bağlayıp kadınlara şekilci diyecekti. aynı şekilde zengin olmayan biri yaşadığında da hemen kadınların paraya taptığını ve bu yüzden kendisini reddettiğini söyleyip işin içinden sıyrılacaktı. kerem tunçeri'de ise bu özelliklerin tamamı var fakat ona da köpek çekilebiliyor. hem de defalarca.

işte tam da bu yüzden buna benzer bir durumla karşılaştığınızda kolaycılık yaparak, tercih edilmemenizin suçunu karşı cinsin şekilciliğine atmayın. belki de sıkıcı ve itici birisinizdir. bu yüzden tercih edilmiyorsunuzdur.
  • siper alın yeni bir arda turan doğuyor.
  • turnikeye giderken steps yapmıştır.
  • kerem'in üslubu çok sürpriz oldu ya, daha akıllı bi herife benziyodu. bazen boy, pos, para yetmiyor işte azıcık karizma da lazım.
  • sikimde olmayan yürümelerdir. adam yürür koşar atlar zıplar aq size ne?
    hani dersin ki zevkine sıçam birader,bu tipler ne?bak onu anlarım da en basit kafede kahve içerken içerdeki tüm kızları kesen yavşak tayfası böyle muhabbetleri eleştirmiyor mu ona ifrit oluyorum.

adam steps de yapar,3lük de atar,kural ihlâli de yapar... sana ne la?!
hesabın var mı? giriş yap