şükela:  tümü | bugün
 • gözaltına alındığı haberleri mevcut.
  isnat edilen suçun sosyal medya yoluyla devlet büyüklerine hakaret etmek olduğu dillendiriliyor.
 • partinin ciddi temizlikten geçmesi gerekiyor. fetocu köpekleri ölene kadar hapiste bırakacağız diye bas bas bagirmali iyi parti yönetimi. aklanmış olsa bile feto soruşturmasından geçen varsa derhal şutlanmalı. adamda ev abisi tipi var, üstüne soruşturma geçirmiş ama hala partide. resmen akp'ye orta açıyorlar.
 • kendisi 1 km uzaktan ben fetöcüyüm diye bağıran şöyle bir tipe sahip. tabi ki insanları tiplerinden dolayı gözaltına alıp potansiyel fetöcü muamelesi yapmamalıyız ama mevzubahis bu elemanlar olunca çok kendilerine has bir imajları var.

  ayrıca iyi parti kendisinin partiyle profesyonel anlamda bir bağı olmadığına dair bir açılama yapmış. parti yönetimi de arkasında durmadığına göre partinin kuyruğuna takılan fetöcü tayfadan olma olasılığı yüksek.

  edit: altta biri yine ad hominem yapıp entry'me iktidar savunucusu muamelesi yapmış. birader ben fetöcülerle ilgileniyorum partisi falan önemli değil. akp içinde olduğu kadar chp'nin, iyi parti'nin içinde de olabilir. bana akp'den örnek vermene gerek yok yakından biliyorum zaten.
 • bu gibi tipler zaten bilinen fetö'cülerdi ama buna rağmen bunları sosyal medya ekiplerinin başına getiren parti ne yapmaya çalışmaktadır?

  iyi parti ve başındaki meral adlı kadın bu fetöcülerle neyi planlamaktadır?

  işin geyiği bir yana, hala iyi parti'nin fetöyle alakası olmadığını savunmaya çalışanlara acıyorum. bu partinin fetöyle iltisakı yoktur diyen, ya süzme salaktır ya da herkesi salak sanan fetöcüdür.
 • paylaşımlarına göz attım fetö propagandası yaptığına dair net bir şey göremedim.
  paylaştığı karikatür leman dergisinin kapağı, o dönemde tüm muhalifler bu karikatürü paylaştı, kaldı ki paylaşımda propagandadan çok alay söz konusu.polislerle ilgili paylaşımı varmış, bu çocuk o dönem mhp teşkilatlarında görevli, bahçeli'nin de tır operasyonuna katılan polislere sahip çıktığı söylemleri var, muhtemelen mensup olduğu partinin görüşünü aktarmış.cemaate operasyon yolsuzluğu sıfırlamaz demiş ki %1000000 haklı bir tespittir. bahçeli de mi fetöcü diyelim, leman dergisi de mi fetöcü diyelim o zaman, bu karikatürü hepimiz paylaştık hepimiz fetöcü müyüz.

  bilemeyiz belki erdoğan'ın %51 i gibi zamanında cemaate sempati de duymuştur. 5 sene önce yaptığı paylaşım için kimse kimseyi fetöcü ilan edemez. fetö'ye maddi destek sağlayan iş adamı geçtiğimiz günlerde 3 akp'li vekilin adını verdi, yaprak kımıldamadı ama bir insanı 5 sene önce yaptığı muhalif söylemden dolayı üstelik fetö'ye dair bir övgü vs olmamasına rağmen fetö'cü ilan ediyorlar komedi...

  bu çocuk sarı öküzdür, sarı öküzü vermeyecektik diye çok ağlarsınız sonra.
 • tutuklanmıştır. tutuklanması elbette hukuki değildir. ancak kendisi de çok güvenilir bir adam değildir.

  iyi parti'den yolun başındayken ayrılması bence iyi oldu.
 • bir parti, hem de içinde bir çok fetö mağduru bulunduran bir parti, bünyesine aldığı adamların sosyal medya geçmişine bakmaktan acizse oturup ağlasın bir zahmet. şu herifin tipinden anlarsın zaten bir de almışlar bilmem ne sorumlusu yapmışlar.
 • sedat peker tarafından, nasıl tezgaha getirilip hapse atıldığı açıklanan iyi partili.
 • sedat peker'in söylediklerinden sonra savcıların iftira suçundan soruşturma açmasını beklerdim. bir insan iftira sonucu 14 ay tutuklu yargılanıp sonra beraat ediyorsa o ülkede kıyametin kopması gerekirdi.