şükela:  tümü | bugün
  • fulham altyapısında forma giyen 1993 isviçre doğumlu orta saha oyuncusu.
  • 17 yaşında a takıma çıkarılmıştır ve bu sene craven cottage'da süre alabilir. faslı bir anne ve türk babaya sahip ve milli branşlar için doğum yeri olan avusturya ya da annesinin ülkesi fas yerine türkiye'yi tercih etmiştir.
  • türk milli takımına göz kırptığı söylenen, isviçre'ye kaptırılmadan bir an önce milli yapılması gereken türk futbolcu.
  • fulham'ın avrupa ligi maçlarında bulduğu fırsatı iyi değerlendirerek premier lig'de şans bulmayı başarmış, 1-0 fulham'ın yenik durumda olduğu swansea city maçının 77. dakikasında oyuna girip 86. dakikada takımı lehine bir penaltı kazandırmayı başardı. dempsey o penaltıyı gole çevirse adı daha çok zikredilebilirdi lakin michel vorm penaltıyı kurtarıp ondan rol çaldı bir nevi. lakin kısıtlı sürelerde dahi olsa yeteneğini gösterdi. tarz olarak biraz gökhan töre'yi andırıyor. üç kupada birden devam ettiğinden fulham bundan sonra dakikalarını giderek arttıracaktır. oynaması doğal olarak önemli. daha dingin bir fikstüre girdiğinde fulham bir championship ekibine kiralanır muhtemelen.
  • sanırım profesyonel seviyede ilk golünü europa league'de bu geceki odense maçında atmıştır.
  • - bir fazlı kemboi değil.
  • maçkolik dahi haber metninde isviçreli diyor bu çocuğa, neyin kafası abicim bu ?
  • babası türk, annesi faslı olan, avusturya doğumlu isviçreli futbolcu. istediğimiz milli takımdan başlıyabiliyor muyuz? sorusuna, sen başla evladım cevabını alan yetenek.
  • chelsea-fulham maçını izliyorum sol kanatta "21" numaralı bir adam var allahım nasıl bir adamdır bu topu bir alıyor dikine yardırıyor ne bosingwa ne terry ne david luis hiçbiri durduramıyor bu çocuğu.ayrıca inanılmaz süratli ve müthiş bir top tekniği var.bu adam beni büyüledi adeta sonra merak edip baktım kimmiş acaba bu "21" numaralı çocuk diye adam türk çıktı nasıl sevindim bilemezsiniz.abdullah hocam lütfen bu çocuğu milli takıma monte et lütfen !
  • fulham'da iyi bir sezon geçiren kozmopolit futbolcu...