şükela:  tümü | bugün
 • kerim tekin ile aynı arabada olan ve kazadan sağ çıkan merhum menajer halis bütünley'in kaza ile ilgili anlattıklarında göze çarpan çelişkili ifadelerdir.

  adam -kazadan sonra biz kerim ile aynı şehirde birkaç konsere daha çıktık- diyor.

  oysa kerim tekin, kaza anında vefat etmişti.

  şimdi tamam halis bütünley de yoğun bakımda kaldı bir süre ancak bunları yoğun bakımdan epey zaman sonra anlatıyor.

  bir-iki çelişki olur da baştan aşağı mantıkla çelişen ifadeler olur mu; bilemiyorum doğrusu.

  kaynak
 • gramer yoksunu başlık.
 • kazadan sonra tahtalar eksilmiş galiba..

  ben kerim tekin'in hayranıydım.. karbeyaz' dan, cici baba'ya, haykırsam dünyaya'dan, akşamlar akşamlar'a tüm şarkıları ezberimdedir ve severek de dinlerim.. fakat hâlâ vieolarını izleyemem çünkü çok genç gitti bu hayattan.. ışık saçan gözlerini görmeye dayanamıyorum aradan belki 15 sene geçmiş olsa da..

  konuya dönersek; aslı astarı yokmuş gibi duruyor ama kaynak videoyu izlemedim henüz.. izleyince editleyeceğim..
 • menajerin hafıza hasarına * uğradığı apaçık ortada. bu, dışarı çıkıp yardım istemesinin de , arabayı kerim tekin'in kullandığının da gerçek olmayabileceği anlamına geliyor.

  eğer doğruysa, rahmetli kerim tekin kazanın şokuyla ilk anlarda hiç bir şey hissetmemiş. hareket etmeye kalkınca da gerçekle yüzleşmiş. mekanı cennet olsun.
 • adam olaydan sonra iki yıl hafıza kaybı yaşamış. ayrıca ilgili kısımda “kerim’in kaza anında vefat ettiğini söylüyorlar ama benim hatırladığım kadarıyla biz 3-4 konsere daha çıktık kazadan sonra, ama bilmiyorum” diyor.

  okumadan, izlemeden, anlamadan saçma sapan başlıklar açıp bir de altna yok çok çelişkili falan diye döşenmesini anlamadım. noldu adam hâlâ yaşıyor olabilire mi getireceksin konuyu?