şükela:  tümü | bugün
 • akp'nin karargahı a haber'in nefret suçu işleyen çalışanlarından biri. belli ki yaygara koparmakta arkadaşlarından bir adım önde olma ihtirası taşıyor.

  analiz logolu yayında algı operasyonu yapmakta o denli yeni çığırlar açıyor ki izleyen kızmak yerine acımaya başlıyor. diğer taraftan seyahatname isimli başarısız bir gezelim/görelim dolgu videoları da var hazırladığı.

  kerim ulak türünden isimlerin ekran yüzü olmasını akp muhalifi olarak destekliyorum. böylelerinin iticiliği, amatörlüğü ve ucuz çığırtkanlığı akp'nin çöküşünü hızlandırmaya çok önemli katkılar sağlıyor. allah razı olsun kerim ulak'tan..
 • başka bir leş yaratık için (bkz: mehmet özmen)
 • yalan söylemek konusunda herhangi bir sıkıntısı yok, gayet seri bir şekilde sallıyor. kanasları gösterip bunlar amerikan keskin nişancı tüfeği diyebiliyor. doçka falan hep amerikan yersen.
 • vatandaş ile ''kürtaj'' yaparkene ''chp'' yi duyunca bir hal olan, bir tribe giren eminim karşısındakinin ümüğünü sıkıp öldürmek isteyen ama ''cehape' lisiniz özgürsünüz'' ayaklarında konuşan dalya*ak. sanki özgürlüğü kendisi lütuf etmiş s*kim s*kim konuşuyor. karşıma çıkarsa kötek yemesi muhtemel.
 • nasıl olduysa a haber açıktı az önce. abd’nin pkk yöneticileri için ödül konduğunu açıklamasını yorumladı. özetle “helikopterlerimiz be ihalarımız sayesinde gerş vites yaptırdık” dedi.

  artık sadece annesi hakkında düşüncelerim var. yazık kadına. evlat sonuçta. çok çekmiştir.
 • televizyon tarihinin en şahsiyetsiz canlısı.
  bakın insan demiyorum burası çok önemli
 • 31 mart seçimleri için a haber de ''söz millette'' adlı, adından da anlaşılacağı üzere halka sorular sorulan türde röportaj yapmakta olan ve sırtını sağlam kayaya dayamış olduğunu düşünmenin verdiği özgüvenle, akp karşıtı herşeye nefret kusan, halkı alenen bölmeye yönelik hareketler de bulunan muhabir.

  bu muhabir genellikle tüp,yağ kuyruklarını, chp zamanında istanbulda ki çöpten tepeleri hatırlıyor musunuz, içecek su bulabiliyor muydunuz o zamanlar, chp belediyeciliğini nasıl buluyorsunuz ve şu algıyı da yaparak chp, iyi parti, hdp ittifakı hakkında ne düşünüyorsunuz, tarzında sorular sorar.
  soru sorulanlar arasında kişinin beyanına göre chpli kimseler de mevcuttur.
  ne hikmettir ki bir allah'ın kulu bile chp belediyeciliğinden memnun olmayıp akp belediyeciliğini savunur. yersen. türkiye seçim sonuçlarına bakarsak halkın yarısı akpden memnun değilken ilginç bir şekilde bu programda sorular sorulan insanların tamamına yakını akpden memnundur.

  burayı okuyor musun bilmiyorum ama eğer okuyorsan sana halktan birisi olarak tavsiye vermek isterim. yapma. bu yaptığın ayıptır. para için, şan şöhret için bu yaptığın yapılmaz. görüşün bir partiye yakın olabilir, her ne kadar da muhabir olarak objektif olman gerekse de olsun savunadabilirsin. ama sen bunu yapmıyorsun.bu kelimeyi her ne kadar da kullanmak istemesem de sen bizzat yalakalık yapıyorsun.bu iktidar elbet bir gün gidecek ve sırtını yaslayacağın kaya kalmayacak. ve nefret kustuğun kesimle baş başa kalacaksın. sırtını illa bir kayaya yaslayacaksan bu doğruluk olsun, erdem olsun. ancak bunu yaparsan sırtın yere gelmez.
  unutma: tarih yalakalarla doludur ama kimse isimlerini bilmez.
 • bir adet medya yüzü.
  tabi bu yüz olabilmek için vazgeçtiği "değerler" belli ki boyundan büyük.
  gerçi bu derece vazgeçemezdi, hiç edinememiş.
 • a haber isimli bok çuvalı kanalında sağdan soldan getirdiği belgeleri açıklıyor. ilçe tutanaklarını gösterip ysk'nın büyükşehir için girdiği sayıları gösteriyor. aynı hassasiyeti 1.5 milyon mühürsüz oy pusulası kabul görürken neden göstermediniz yavşak herifler.

  ekrem imamoğlu başkanım ne geçirmişsin böyle. bir türlü hazmedemediler gitti.
 • an itibariyle a haber de oylarımız çalındı diye ağlamakta olan yandaş gazeteci.