şükela:  tümü | bugün
  • birçok ünlünün geceye iştirak ettiği parti. ve zenginliğin içki gibi su gibi aktığı parti, aman tanrım, nasıl hediyeler...

insan izleyince evet olabilir, herkes eğleniyor diye videoya başlıyor ancak sonrasında eğlence hayatının finansal getirisi karşısında küçük dilini yutuyor ve kendi yaşamına bakıp kederleniyor.
  • herkesin kendi tanıtımını yapmaya geldiği parti
  • zamanında ben kendisinden tiksindigimi beyan ederken "yaa cokzel sinepleri vaaarr" diyen mal birkaç kız arkadaşım kendisini şu anda izlerken küfürler ediyorlar.

bu arkadaşları siz yarattınız, siz benzine gelen zammı düşünürken bunların yaşadıkları hayat ortada. eserinizle gurur duyun.
  • onca yil oku, didin, ugras, askerlikti falan anan aglasin.. geldigimiz noktaya bak, multinet yatmis mi diye hesaba bakiyoruz.

biz mi cok salagiz, millet mi cok akilli anlamadim. helal olsun, bu cocugun yurudugu yollar okullarda seminer verilsin. okumayin, okursaniz boyle olamazsiniz diye.

neyse multinetim yatmis. gidip cilekli milkshake siparis edeyim.
  • heteroseksüel birisi olarak, homoseksüel insanları hiçbir zaman aşağılamam, farklı görmem veya eleştirmem. pozitif ayrımcılık da yapmam, çünkü bence pozitif ayırım bile, cinsel tercihi farklı olan insanları bir şekilde değişik görmek ve garipsemektir. yani benim gözümde her insan, cinsel tercihi ne olursa olsun normal herhangi bir insandır.

ancak bu tarz tiplerin davranış ve yaşam biçimleri, homoseksüel ve biseksüel insanlara bir hakarettir, alenen alay etmektir, bu tercihleri benimsemiş gibi gözükerek rant sağlamaktır. adamlar resmen hayatın bug'unu bulmuş, sonuna kadar sömürüyorlar. milyonlar havada uçuşuyor. eminim ki bu işten bir kuruş para kazanamasa veya bu tarzı ile rant sağlayamasa, bu kerimcan durmaz denen tip, chuck norris'ten daha erkeksi davranır. o yüzden bu tipleri savunmayın lgbt bireyler, bunları savunup onaylamak kendinize olan saygınızı zedeler. kendisine saygısı olmayan bir bireyin, başkalarından saygı beklemesi abesle iştigal etmektir.

edit: imla
  • arkadaş o nasıl hediye, 5 yıllık nişanlın almaz lan öyle hediyeyi. hediye olarak kitap falan alsaydım ve benden önce böyle bi hediyeyi açsa usulca tuvalete girer götüme sokardım. net. ayol.

edit: fakat 8:18 ?
  • hediye olarak elemanin ancak 3 parmagina giren 14k dolarlik 10 tasli cartier love bracelet verilen dogum gunu.
    her seyin sahte oldugu bu ortamda hediyelerin gercek oldugunu hic zannetmiyorum.
  • amcası abdülkerim durmaz doğum günü partisine katılmamıştır.