şükela:  tümü | bugün
  • hahahahahahaha
    borçlar siliniyor, keriz gibi ödediniz borcu.
    olm o borcu devlet verdi, annenin sütü gibi helal bakma sen altına imza atıldığına, borç olarak verildiğine falan.

kerizdir. çiftlikbankçılar 1 bunlar 2.
  • yazık olacak valla. geçmiş olsun hepsine. azıcık aklınız olsaydı üni'yi 2 3 sene uzatır kurtulurdunuz işte.
  • ciddi ciddi keriz yerine konmuştur.
  • çok beklersiniz silinmesini hahahah eziklere bak. seve seve ödetir devlet, devletin parası kalmaz kimsede .
  • bok silinir. devletin bir kuruşa ihtiyacı var şuan. cumhurbaşkanı beni yolda görse "atsana 50 lira ejder meyveli smoothie parası" diyecek kıvama gelmiş, siz hayallerle mastürbasyon yapıyorsunuz.
  • ulan ülke kendi vatandaşını keriz silkeler gibi silkeliyor. yabancı yatırımcı olsam bir dakika bile durmam şurada. bazı işlerde adamına göre bazı işlerde konjonktüre göre hareket ediliyor. nerede hak nerede hukuk. bizim ödediklerimizi de geri verin o zaman.

not: borcu silinen kardeşlerime bir lafım yok. haklı olarak sevinecekler tabi.
  • borcun silinecegine inananlarla avrupa birliğine girecegimize inananlar aynı.
  • benim asıl merak ettiğim; kredi borcunu ödemeyip kendini zeki, ödeyenleri de keriz sananlar bu zeka ile üniversiteden nasıl mezun oluyor?
    eğitim seviyesi baya yerlerde demek ki.
    ama evet yaa, ödemeyin bence de. faiz bindikçe binsin, hesaplarınız bloke falan olsun.
  • aptal insan açtığın başlığa bak. ulan benim tüm banka hesaplarıma el koydular. yeni işe başlayıp maaşımı çekemedim. ne yapsaydım ödemeyip. kredi notumu bile düşürdüler. bildiğin kara listeye girdim bu pislikler yüzünden. yazıklar olsun silerse devlet. silsin buna bir lafım yok ama benim ödediğimi de bana geri ödesin.
  • iki gün geç yatırmanın bedeli olan üç kuruşluk faizi bile seneler sonra maaşımı bloke ederek çatır çatır şahsımdan alan devletin, bankasından hür irade ile alınan krediyi sileceğini sanan ve kendince ucuz trollük peşinde koşan yazar beyanı...

anammm besledim ya ben şimdi bunu*