• --- spoiler ---

türk dizileri tarihinde ölümü en çok seyirciyi üzen kötü adam karakteridir.

--- spoiler ---
  • tarih olan bad boy. yumusacik kalbiyle, hellallesip gitti. (bkz: bohu)

edit: hala aramızdaaa. çılgınsın meaaan!
  • --- spoiler ---

ölmemiş olsun lan dedirten dizi kahramanı. olum dizinin adı ezel'di ama biz onu ali'siyle cengiz'iyle tefo'suyla sevdik. eyşan ölseydi niye ali lan.

--- spoiler ---
  • en sevdiğim kötü karakter.

--- spoiler ---

aslında ölmemiştir, neden? çünkü kötüye birşey olmaz. lan bu adam ömer'i yok yere satmadı mı ya? neden üzülüyorum ki bunun ölmesine ? bu adam kötü abi, neden ölmemiştir inşallah, kötüye bir şey olmaz falan diyorum bi türlü çözemedim.

--- spoiler ---
  • geçen bölümlere dair şöyle bir şeyler #19068153 yazdığım ezel dizisinin bana göre baş karakteri.

--- spoiler ---
    adamı çok sevdik diye öldürdüler lan! sokarım böyle işe afedersiniz ama...gelmiyorum setinize de, çekmiyorum da fotoğraflarınızı -tefo hariç, o da sürgün-
    oldu olacak şebnemi de öldürün de iyice galeyana gelelim.

--- spoiler ---

o değil de haftaya ne izleyecem ben ya?!
  • -- spoiler--
    dizide baharı oynayan sedef avcının bir röportajında dediği doğruysa eğer bu dizide kimse ölmeyecekmiş çünkü ana karakterler birbirine bağlıymış.şimdi biz daha önceki bölümlerde serdarın 9 canından bir kaçını harcayıp da nasıl ölmediğini gördüysek, bence ali de bir şekilde ölmeyecek
    (bkz: öldürmeyen senarist öldürmez)

--spoiler--
  • --- spoiler ---

olur da senaristler ali'yi öldürme gibi bir gaflete düşerlerse, bu türk dizi tarihinde süleyman çakır'ın ölümünden daha büyük bir infial yaratacaktır. gıyabi cenaze namazları vs görebiliriz.

--- spoiler ---
  • uzun zamandir birisine benziyor ama cikartamiyorum diyordum. dunya kupasi tanitim videosunda jens jeremiesi gorunce bu sorun da cozulmus oldu.
    burda
  • adının uzun hali "kerpeten ali ananızı s*kmeye geldi" şekilde yazılan kişilik
  • cengiz sünepesi, tevfik için "vur onu" emrini verdiğinde, kumarhanede ayarı esirgememiş abimizdir: "o günler geçti cengiz. artık kim ölecek, kim kalacak, sen karar vermiyorsun! duymadın mı? katiller devrim yaptı. kendi hedeflerini kendileri seçiyorlar artık. bundan böyle canları kimi isterse, onu indirecekler aşağı! yaşasın katillerin kardeşliği!"
hesabın var mı? giriş yap