şükela:  tümü | bugün
  • yarin ogle namazina muteakip cenaze namazinin kilinmasini bekledigimdir..allah rahmet eylesin...

(bkz: nasil bilirdiniz?)
  • --- spoiler ---

türk dizileri tarihinde ölümü en çok seyirciyi üzen kötü adam karakteridir.

--- spoiler ---
  • tarih olan bad boy. yumusacik kalbiyle, hellallesip gitti. (bkz: bohu)

edit: hala aramızdaaa. çılgınsın meaaan!
  • --- spoiler ---

ölmemiş olsun lan dedirten dizi kahramanı. olum dizinin adı ezel'di ama biz onu ali'siyle cengiz'iyle tefo'suyla sevdik. eyşan ölseydi niye ali lan.

--- spoiler ---
  • en sevdiğim kötü karakter.

--- spoiler ---

aslında ölmemiştir, neden? çünkü kötüye birşey olmaz. lan bu adam ömer'i yok yere satmadı mı ya? neden üzülüyorum ki bunun ölmesine ? bu adam kötü abi, neden ölmemiştir inşallah, kötüye bir şey olmaz falan diyorum bi türlü çözemedim.

--- spoiler ---
  • geçen bölümlere dair şöyle bir şeyler #19068153 yazdığım ezel dizisinin bana göre baş karakteri.

--- spoiler ---
    adamı çok sevdik diye öldürdüler lan! sokarım böyle işe afedersiniz ama...gelmiyorum setinize de, çekmiyorum da fotoğraflarınızı -tefo hariç, o da sürgün-
    oldu olacak şebnemi de öldürün de iyice galeyana gelelim.

--- spoiler ---

o değil de haftaya ne izleyecem ben ya?!
  • -- spoiler--
    dizide baharı oynayan sedef avcının bir röportajında dediği doğruysa eğer bu dizide kimse ölmeyecekmiş çünkü ana karakterler birbirine bağlıymış.şimdi biz daha önceki bölümlerde serdarın 9 canından bir kaçını harcayıp da nasıl ölmediğini gördüysek, bence ali de bir şekilde ölmeyecek
    (bkz: öldürmeyen senarist öldürmez)

--spoiler--
  • --- spoiler ---

olur da senaristler ali'yi öldürme gibi bir gaflete düşerlerse, bu türk dizi tarihinde süleyman çakır'ın ölümünden daha büyük bir infial yaratacaktır. gıyabi cenaze namazları vs görebiliriz.

--- spoiler ---
  • uzun zamandir birisine benziyor ama cikartamiyorum diyordum. dunya kupasi tanitim videosunda jens jeremiesi gorunce bu sorun da cozulmus oldu.
    burda
  • adının uzun hali "kerpeten ali ananızı s*kmeye geldi" şekilde yazılan kişilik