şükela:  tümü | bugün
  • kertenkele yakalamanin zor olmasindan dolayi olabilecek sonuc.
  • eğer yeterince kertenkele öldürülürse town portal'dan rail gun yada nur topu satın alınabilir. ahmet hoca hepsini anlatıyor.

http://www.facebook.com/…o.php?v=97281429212&ref=mf
  • 60 saniye içinde birkaç kertenkele öldürdüğümüzde bonus sevaplar kazanabileceğimiz olay

(bkz: kill frenzy)
  • o değil de 100 sevap 50 sevap olayının biraz enteresan göründüğü durumdur. perfect geçmek için ne yapmak lazım acaba? ya da fatality hangi tuşlarla yapılıyor? kombo kertenkele öldürünce puanlar kaçla çarpılıyor? alışverişlerde kullanılıyor mu? ne lan bu sevap puanlandırma? manyak mısınız olm siz işiniz gücünüz yok mu?
  • büyüteçle götünü yakana kaç sevap sorusunu akıllara getirir.
  • yanlız her kertenkeleyi öldürdügümüzde 2 sp(sevap point) kazanmamız daha ihtimal,kendisini öldürdükten sonra birde kuyrugu var ölmesi gereken.
  • bazı hadislerin rivayet yoluyla günümüze aktarıldığını ve bir kısmının çarpıtıldığı herkesin malumu. zira hz. muhammed döneminde rivayet sahasında dolaşan hadis sayısının 5.000’i geçmediği ilahiyatçıların tamamına yakınının üzerinde birleştiği bir gerçektir. günümüzde hadis sayısının yaklaşık 1.500.000'u bulmuş olması da hadislerin önemli bir kısmının -maalesef- şehir efsanesi olduğuna işaret ediyor.

e rivayet edilen hadislerin tümünün -cübbeli ahmet'in zikrettiği de dahil- doğru olduğunu varsayalım. o zaman da sormak gerekiyor, bunları öldürmek bu kadar sevapsa, allah bu varlıkları halen neden dünyaya yolluyor?
  • külliyen yalandır, cübbeli ahmet kertenkeleyi tanımıyor tabi konuşuyor oturduğu yerden. oysa o tahrik edici bebeklerle ilgilenirken biz kertenkele besliyorduk.

hey yavrum hey kertenkelem vardı lan benim, boynuna ip bağlayıp yürüttüğümü biliyorum, kuyruğu düştüğünde yeniden nasıl yeni bir kuyruk çıkardığını biliyorum, arada bir dil de çıkarırdı ama gel gelelim hiç ateşe falan üflediğini hiç görmedim, belki bana saygısından üflememiştir onu bilemem tabi, zira çok delikanlıydı benim kerenkelem, koyu yeşildi bikere sevdirirdi kendini, sonra bir gün diğer arkadaşlar "salalım gitsinler lan" dedi hep birlikte azad ettik hayvanları.
  • küçükken cumartesi geceleri ziyaretçiler'i seyredip sabaha kadar altına sıçan bireyin yıllar sonra din adamı olunca verdiği fetvadır.diana yesin senin çatallı dilini.
  • (bkz: #16453178)