şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yolcu otobüsünde şoförü öldüren kişinin gerçekleştirdiği eylem.

  kaynak ve video

  --- spoiler ---

  kocaeli’nin izmit ilçesinde yolcu otobüsünde yüksek ses sebebiyle çıkan kavgada sürücü hayatını kaybetti.
  olay öğlen saatlerinde izmit kuruçeşme mevkii d-100 karayolu üzerinde meydana geldi. edinilen bilgiye göre 121 nolu yahya kaptan–derince sopalı hattında görev yapan otobüsle seyir halinde olan sürücü hüseyin göncü (37), izmit’te bir duraktan parası ve otobüs kartı olmadığını söyleyen bir yolcuyu otobüse aldı. otobüse binen şahıs, sürücünün hemen arkasında koltuğa oturarak iddiaya göre yüksek sesle konuşmaya başladı. durumdan rahatsız olan sürücü göncü, sessiz konuşması yönünde yolcuyu uyarınca aralarında tartışma başladı.

  otobüsün güvenlik kameraları tarafından kaydedilen anlarda tartışma sırasında yanında taşıdığı keseri çantasından çıkaran şahıs, yolcular tarafından engellendi. boğuşmaya dönüşen tartışmada vücuduna darbe yiyen sürücü hüseyin göncü bir süre sonra yere düşerek hareketsiz kaldı. sürücünün fenalaştığını gören yolcular panik içerisine sağlık ekiplerine haber verdi. bu sırada panik ortamından faydalanan kimliği belirsiz saldırgan ise arka kapıyı tekme ile kırarak kaçtı.
  --- spoiler ---
 • böyle edebsiz, terbiye yoksunu orospu çocuğunu bulup, adam öldürmenin ne demek olduğunu içeride öğreteceksin. o keseri götüne sokacaksın. umarım hemen yakalanır ve hayatını elinden alırlar.
 • keserle öldürmemiştir. zaten olay anını defalarca izlememe rağmen ne olduğunu, adamın nasıl öldüğünü anlayamamıştım. sonlara doğru saldırgana ilk müdahaleyi yapan kişi olayı anlatıyor ve keserle vurmadığını söylüyor ama nasıl ve ne ara vurduğunu da görmemiş. resmen pisi pisine gitmiş adam.
 • türkiye'nin iyice tımarhane olduğunu bir kez daha yüzümüze vuran olaydır. üzücü, gerçekten çok üzücü.