şükela:  tümü | bugün
 • çok beğendiğim bir listeyi sizinle paylaşmak istedim, buyrun sizi linklere alalım.

  saltuk erginer - sol şeritte farklı tarzıyla dikkat çeken saltuk erginer’in 2009’da oluşturduğu, neyzen tevfik’in mecnun adlı şiirini yorumladığı şarkıyı da içeren sisifos hikâyeleri adlı albümün en güzel parçalarından.

  sen yağmur dök - kani ezgi altıner’in ve artık çoğumuzun tanıdığı cihan mürtezaoğlu’nun bir araya gelerek oluşturduğu sen yağmur dök grubundan bize geriye ”ağladım düne mi güne mi, bilemedim sana mı bana mı yaşı” sözleri kaldı.

  hakan özer - kırmızı etin faydası samimi şarkılarıyla kendini farklı kılan hakan özer’in hayatından bir kesit gibi olan bu şarkısı mutlaka playlist’inizde bulunmalı. ”küçük bir uslu çocuktum büyüdüm sorun oldum”

  can ozan - mutlu olmak zordur derler sedef sübüktekin ve deniz tekin’le yaptığı düetlerle dikkat çeken can ozan’ın oldukça güzel ve farklı bir ses tonu var. bu şarkısı sözleriyle de kalbinize dokunacak.

  yandığı kadar - bana gelmez sözleriyle dilinize dolanacak şarkılardan.

  deniz sungur - söyle ilgi çekici sesiyle ve vurucu şarkı sözleriyle kalbinizi kazanacak sanatçının diğer şarkılarına soundcloud hesabından ulaşabilirsiniz.

  kaan boşnak - güzel değil yüzyüzeyken konuşuruz grubuyla büyük bir hayran kitlesine ulaşan kaan boşnak’ın halk müziği esintileri içeren farklı tarzdaki şarkısı. ”her döngüyü düzen sandın, düzen böyle bir şey değil”

  metin kor & gamze kor - güzel müzisyen, besteci, söz yazarı ve aynı zamanda kişisel gelişim uzmanı metin kor’un gamze kor ile muhteşem düeti.

  birkan nasuhoğlu - uç da gel naif sözleriyle kalbinize dokunacak bir şarkı. ”güneşi üşütmeden, ateşi uyutmadan, kanadını kırmadan; uç da gel…”

  emre nalbantoğlu - sen nerden çıktın ”dede” lakabıyla gönüllerde taht kuran, samimiyetini şarkılarıyla size hissettiren emre nalbantoğlu’nun derdi neydi adlı albümünden “sen nereden çıktın” dedirtecek şarkısı.

  ----- wannart'dan alıntıdır. https://www.wannart.com/…-muhtesem-10-turkce-sarki/