şükela:  tümü | bugün
  • boş bir bkz olmayı hak etmeyendir. kullanalım, kullandıralım.

misal; (bkz: #66814584)
  • cahil kimseler masal anlatmaya başladığı sırada panzehir niyetine suratlarına fırlatılabilen harikulade cümle.

bir nevi cahilsavar.
  • sanırım twitter'dan şimdiye dek çıkan en iyi türk hesaplardan biri olacak.

zira yabancı tweet'leti çalıp duran kesimi ifşalamaya başlamışlar bile.
    (https://twitter.com/kesinyasanmadi)

kendilerinin gönüllü ekip üyesi olmayı ciddi ciddi düşünüyorum.

bekle beni "haftanın en çok gülünen 20 tweet'i" listesini hazırlayan onedio editörü. seçtiğin tüm tweet'lerin orijinalini bulup bu ekibe yollamayı düşünüyorum.

şimdi tweet çalanlar düşünsün!
  • (bkz: #37498993)
  • twit çalanları ifşa etmesinin yanında "mizah" yapma amaçlı götünden hikaye uyduranları afişe etmeyi de kendine görev bilmiş twitter hesabı. bunun yaptığı da biraz işsizlik ama emeklerine saygım var lkksfdlf. zaten son zamanlardaki en sinir bozucu akımlardan biri; iki like almak için gerçek hayatta olmayacak, komik de olmayan senaryolar yazmak. yok küçük kuzeni ineğe yaklaşıp kakaolu süt verir misin diye sormuş. yok fenomenimiz doktormuş da hastayı üniversiteye sevk etmiş, hastası da ben daha ortaokula gidiyorum demiş. amk ne kadar komik dimi. sırf şu akım inanılmaz sinirimi bozduğu için bu sayfaya kutsal bir iş yapıyormuş gözüyle bakıyorum. çok değil birkaç sene öncesinin inci mizahına bile hasret kaldık.
  • (bkz: #90716534)
  • - ya , terliğimin tekini gördünüz mü ?
  • son zamanlarda prim yapmak için sahte hikayeler uydurulmasından ötürü artan replik. neye inanıp neye inanamayacağımızı şaşırdık arkadaş.