şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: haşortman)
  • küçükken pazarlar da satılan ürünler ucuz ve kaliteliydi. 2004 yılında peder bey annemle gidip bana bir mont almıştı. yok böyle bir şey ya. tamam marka olanlar daha iyi filandı ama öyle çok aşırı fark yoktu. hem görsel olarak hem de ergonomi açısından. yanında ki cepleri inanılmaz sağlamdı. o böyle montla birleştiği yerden yırtılırdı hep ama bu alınan montta ne yırtılma ne başka bir şey. tertemiz 3 sene giymiştim. üstelik sıcacık tutardı. şimdi bazen pazarın yakınından geçtiğimde satılanlara göz ucuyla bir bakıyorum da çakmanın çakması gibi. üstelik fiyat performans ürünü olması gerekirken çok saçma fiyatlara satılıyor.

önceden güzeldi sanki dünya. şimdi sik gibi olmuş afedersin.
  • çorap
  • pazar severim. pazar gezen sepet karıştıran kadının stresi olmaz pamuk gibidir. kredi kartını milyon milyon çektirince sinir kalmıyor insanda. oysa git pazara ver enerjiyi toprağa.. *
    gelelim önerilere;
    sosyete pazarı tabir ettiğimiz yerlerde çeşit çeşit ürün olur lakin siz yine de beyaz olanları tercih edin. *
    yaz tişörtleri kış atletleri. bazen pijama bazen eşofman altı.
    *
  • bugün çarşamba pazarından hotiçin 470 tl etiketli çantasını ve zara’nın 2 sezon önceki kalın altlı spor ayakkabısını 50şer tl den aldım.pazarlardan her şey alınır.düzenli pazarlara çıkın karıştırın.
  • şort, tişört, askılı bluz, crop top, etek, bikini, mayokini, pareo vs. efil efil kullan at yazlık ne varsa
  • çorapları kıyafetten sayarsanız rengarenk bolcana alınması çok keyiflidir.
  • seher yıldızı beyaz slip donlarım.
  • don lastiği,pazen,dividin
  • evin biraz ilerisine kurulan semt pazarını hep merak ederdim ama bizimkiler hiç adım atmazlardı (annem de babam da disiplinli birer öğretmen) özellikle de annem, kalabalığı ve pazarları hiç sevmez.

ama ara sıra bakıyorum giren çıkamıyor, bir çıkıyor elinde poşetler yüzü gülüyor falan. annemi zorla soktum, "biraz yürür hemen dönerim bak" dedi başta, sonra bir baktım yavaş yavaş çantaları inceliyor djskak

hakikaten aradığın her şeyi bulabiliyordun ve çok ucuzdu (bir kaç sene öncesine kadar, şimdilerde pazarlar da piyasa fiyatına) o gün 1 saat dolaştık pazarda, bir sürü şey aldık.

hatta eve gidince annem babama aldıklarını gösterdi "bak sana da şöyle bir şey buldum" diyince babam şaşırdı "siz pazara mı girdiniz" diye, evet diyince de "annen pazara mı girdi" diye sordu djsksk

özellikle t-shirt, iç çamaşırı vs sudan ucuz. bunlara fazla fazla para harcamaya hiç gerek yok.

marka takıntısı olmayana semt pazarı cennettir.