şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle bana aktroll diyenin yedi sülalesini öper, sonrasında blacked‘de izletirim de..

ufaktan dedirten hadise.

bizler niye ekrem imamoğlu’nu destekledik?
    1) belediyeyi düzgün yönetsin
    2) 25 yıldır süren yolsuzluk düzenini ifşa etsin.

sonuç..
    1) adam göreve başladığından bu yana tek yaptığı falancayı ziyaret ettik, filancalar bize geldi.
    2) gitti belediyenin yönetimine kendisine oy verenlere, destekleyenlere sövenleri atadı. üstelik utanmadan bunu savundu da.
    3) ilk gün yenikapı’ya makam araçlarını dizecekti, ne oldu o iş. sorulan hiçbir hesap yok.

icraat yapılmayacaksa ve yapılmış usulsüzlüklerden hesap sorulmayacaksa ve yine ak troller atanacaksa ulan biz ne sikime imamoğlu’na oy verdik?

binali kazansaydı da aynı şeyler yaşanacaktı, en azından iyi kötü hizmet olacaktı.
  • (bkz: akıllı düşman aptal dosttan iyidir)

bizim millet sabretmeyi hiç bilmiyor. siyaset denilen şey senin lise arkadaşların ile yürüttüğün ilişki şeklinde yürümüyor. bir çok dinamiği var. 25 senenin pisliği öyle kolayca ortaya çıkmıyor. seçim iptal edilince o süreçte sürdürülen temizlik süreci var. hesaplar karmakarışık bir hale getirilmiştir o süreçte. azıcık sabredin.
  • sıktınız amk artık. gidin taşının o zaman ankara’ya.
  • madonnacı arkadaş meral akşener için yaptığı alt-right tandanslı trollükle oldukça kalıcı bir damga yedi.

kendisinin desteklediği bir siyasetçinin başarılı olamayacağını düşünüyorum ve bu trollük çalışmasını oldukça olumlu buluyorum. yanlış kişilerin imamoğlu’nun tarafında saf tutmasını istemem.

alt-right’ın türkiye’de karşılığı yok. sosyal medyada ergen eğlendirir bu tutum, like alır gönül ve oy almaz.

peki bu konuların sorgulanmasına vesile olur mu? hayır sanmıyorum, imamoğlu’nu tanıyanlar icraatı önemseyenler zaten 2 ay oldu metro nerede oç diye çıkışmaz, diğerleri de tayyip’i yendiği için zaten çoktan imamoğlu’undan beklediğini aldı.
  • trollere bayram harçlığı yatmış olmalı dedirten başlıktır.
  • "keşke yunan galip gelseydi" demenin günümüze uyarlanmış hali.
  • 45 günde dünyanın değişmesini bekleyen, saf sözlük yazarının açtığı entry.