• tecavüz ettiği kadını kendisini mahkemeye verdiği için mesajla tehdit eden bir yaratığın cümlesi. kadına yaşattıklarından gülücüklü emojiyle bahsediyor ayrıca. https://twitter.com/derya63726141/

edit: tivitleri atan hesap yukarıda duruyor fakat görsellerin bulunduğu tivitlerin kaldırılması sebebiyle olayın anlatıldığı başka bir linki buraya bırakıyorum. gerçek olup olmadığı ve detayları yönünde çok fazla mesaj aldım fakat maalesef sizden fazlasını bilmiyorum.
  • yazarlar göreve, 15 tl ile can yamanı gündem etmeyi başarıyorsunuz, bu kıza da etkinizi gösterin.

bir dağ ayısının dağ kurallarını insan üstünde uygulama çabası, bu dağ ayısı tutuklanmalı.
  • hem kadına tecavüz edip; hem de “mahkeme ceza verdi, tecavüzden de hapis verecek” korkusu ile, gencecik bir kadını tehdit etmek.
    “keşke öldürüp gömseydim” cesaretini, arka kapıdan salıverilmekten alıyor bu insanlar işte.
    tehdit edilmekten, öldürülmekten yorulduk.
  • böyle iğrenç tehdit mesajları alan bir kadının sosyal medyadan yardım dilemesi ne kadar acı. bu ülkede her gün kadınlar öldürülüyor. devlet ise sadece izliyor. umarım kadının başına bir şey gelmeden gerekli şeyler yapılır.
  • adaletin bu tip adamları bırak kadına zarar vermeyi, bunu düşünmeye bile cesaret edemeyecek hale getirdiğini görmek dileğiyle.
  • bırakın her bokta aykırı olacağım diye mağdur olan tarafı suçlamayı;

kadın adamla iletişim halinde falan değil. resimlerde görüldüğü üzere şerefsizin telefon numarası kızın telefonunda kayıtlı değil. muhtemelen başka bir numaradan falan yazmış kıza tehdit amaçlı... allah aşkına yarrak kürrek yorumlarınızı da kendinize saklayın artık!

ayrıca itiraf niteliğindeki kayıtlardır.

piçe bak! kadına tecavüz etmiş bir de şikayetçi oldu diye tehdit ediyor. yasalar kadını korumuyor, dava sonuçlanana kadar bu onun bunun çocuğu kadın için dışarıda risk oluşturmaya devam ediyor. lan bu ülkeye seri katil lazım artık... yemin ederim bir seri katil lazım bu köpekleri temizleyecek. yasayla kanunla olmuyor. ben eminim bir çok insan yardımcı olacaktır bu yola baş koyacak o koca yürekli ve cesur insana ...

bu ülkede yaşamaktan artık tiksiniyorum...
  • tecavüz ettigini kabul eden biri nasil tutuksuz yargilaniyor benim aklim almiyor gercekten. önlem almak bu kadar basitken neden korunmuyor kadinlar. neden.
  • lan nasıl bir zamana geldik, nasıl bir toplum olduk anlamıyorum. ne değişti, nereye varacak bu işlerin sonu bilemiyorum.

ben hiçbir zaman, kendimi bu zamandaki kadar yalnız ve çaresiz hissetmedim. niye biliyor musunuz, eskiden güveneceğin bir adalet, devlet vardı. adalet şimdi birilerinin keyfinde, her zamankinden daha fazla güçlünün yanında.

bu nasıl bir adalet anlayışı kardeşim,
    tecavüz eden, adam kesen, insanı gasp eden, bir araba sopa atan, milleti dolandırıp çarpan dışarıda olabiliyor. sosyal medya baskısı olmadan insanlar yakalanmıyor, hak ettikleri cezayı almıyor. adalet sadece güçlü olan mağdur olunca mı var?

adalet yoksa, devlet niye var?

size tek diyebileceğim,
    allah iyilerle karşılaştırsın.
  • bir insan tecavüzcüsüyle neden iletişim halinde kalır?
  • bu durumda kadın neden hala erkekle muhatap oluyor anlamak güç ama ekran görüntüleri mahkemeye delil olarak sunulabilir. tecavüze ek olarak tehdit ve hakaret suçlarından da ceza alması sağlanabilir diye düşünüyorum. hukukçu arkadaşlar daha iyi bilir tabi.
hesabın var mı? giriş yap