şükela:  tümü | bugün
  • ak troll. ama diğer arkadaşları gibi bodozlama girmiyor, sağdan soldan dolaşarak gidiyor biraz. yeni taktikler, yeni yöntemler deniyor.

baya eğleniyorum sayesinde, var olsun.
  • yazılarına objektif yaklaşım süsü veren troll.

ne zaman dezenformasyon içerikli bir entry görsem sağ altta bu isim iliştirilmiş oluyor.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • abi bu ne şimdi ananızı avradınızı sikeyim kim attı lan bu başlığı
  • cok heyecan yaptim lan. ılk defa birini aktrol ilan edecegim.

tanim: makul olmaya calisan bir adet belli bir goruse toz dahi kondurmayan, olaylara at gozlugu ile baktigini belli etmemek icin kardi tarafa camur atmaya calisan, bu yaparken kendi battigi camurun farkinda olmayan yazar .
  • bir şey itiraf etmek istiyorum: akp'li değilim ama... aahajsjkdkkflf... yok lan o değil. ne kadar akp'liyim onu da bilmiyorum gerçi. meselem aslında tam olarak akp falan da değil. yani biraz var tabii de asıl mesele sizdeki bu küstahlık. yani çoğunluk durumda olduğunuz yerde sizden başka şeyler söyleyen kişilere yaptığınız baskıya karşı çıkmak, bu baskıyı görünür kılmak istiyorum ki bu konuda bana çok yardımcı oluyorsunuz. öyle bir tavrınız var ki sanki tek doğru sizinki, hiç hatanız yok, normal sizsiniz; sizin gibi olmayan her fikir anormal. karşıt bir şeyler duyunca su atılmış kedi gibi kabarıyor tüyleriniz.

misal allah'ını kitabını seven ya da ateist, hindu vs arkadaşlar da olur tabii şu başlığa baksın: (bkz: hayırı dağıtamazsınız eveti dağıtabilirsiniz) benim başlıktaki çırpınışlarıma. konuyla ilgili ilk entry'mde eğer böyle bir şey olduysa söyleyen polisin hakkında işlem başlatılmalı gibi bir şey diyorum. sonra aşağıdaki entry'lerde "fake" olduğu söylenince bir daha dinliyorum ve... aaaa yok ki böyle bir şey, olmamış. başlıyorum böyle bir şeyin olmadığını anlatmaya ama bakıyorum güruh yardırdıkça yardırıyor. ve ne ilginçtir bazıları tarafından "apaçık bir gerçeği tarafgirliğim nedeniyle çarpıtmaya çalışmak"la suçlanıyorum. ki bence çok açık bir şekilde böyle bir olay olmamış. bunun provokasyon olduğunu düşünüyorum. halbuki kitle psikolojisi, asıl tarafgirlik yapanlar, olmayan bir şeyi olmuş gibi görüyor. amk kabus gibi. şey gibi karabasan. anlatıyorum anlatıyorum yok. e o sırada bir level atlıyor ve troll oluyorum, daha sonra sinirleniyorum vs vs vs...

şaka maka da sizsiz de olmaz be gençler.
  • her sürüde karakoyun olmak benim kaderim galiba: (bkz: evet oyu verdiğine pişman olmak)
  • tam bir çomar. allah bundan doğacak çocuklara karşı bu vatanı korusun. bu zihniyetle eğer kız çocuğu falan olursa ona da sabır versin, yardımcısı olsun çünkü işi zor.
  • (#69233192)

uzun zaman sonra farklı görüşe sahip olduğum birinin entrysini takdir ederek okumamı sağlamış suser kardeş.
  • 15 temmuz gecesi köprüdeki bir adamın 'feto pezevengiii' diye bağırmasını, darbe girşiminin arkasında fetonun olduğunu idrak eden tc kimlik israfı..
    umarım hukuk falan okumuyordur..

ilerde kazara hakim falan olursa tecavüzden yargılanan sanığa '' mahalle bakkalı seni rüyasında görmüş, suçlusun, müebbet'' diyebilir..
  • okuduğunu anlamaktan ve kendini anlatmaktan acizlerin saldırdığı yazar. ilgili başlıkta "bu bir tiyatrodur. çünkü darbe girişimi algılanır algılanmaz daha ortada fol yok yumurta yokken hemen fetö dendi. nerden biliniyordu bu işin arkasında fetö olduğu? demek ki bütün bu darbe tiyatrosunun temel amaçlarından biri de ihaleyi fetö'ye yıkmaktı." (uzun yazıyorum ki anlasın, kusura bakmayın.) ben de diyorum ki "sokaktaki vatandaşın bile aklına ilk gelen örgütün, sorumlularının kim olduğunu da bir çırpıda öğrenebilecek devlet görevlileri tarafından, darbe girişiminin faili olarak zikredilmesinden (yoruldum amk, anlamak istemeyene laf anlatmak da ne zormuş arkadaş) daha normal ne olabilir?"
    bilmem anlatabildim mi? anlatamadım. çünkü mesele anlaman bile değil. trollük.