şükela:  tümü | bugün
  • yumurta ve piliç ürünlerinin en kalitesizini üreten marka. şnitzellerinin içinde odun var (selüloz lifi), yüzdesi belli değil. bunu üreten adamlar acaba kendi çoluğuna çocuğuna bunu yedirebiliyor mu bilmiyorum.
  • bugün annemden eve gelirken hindi salam almasını ricam ettim.o da gitmiş ucuz diye keskinoğlu hindi salam almış.bir de 1 kg almış çok istiyorum diye.*kilosu 10 küsür lira bir de*.bir tane attım ağzıma az daha kusuyordum.millet nasıl tüketiyor bunu ya? sikayetvar.comda da şikayetler sürüsüne bereket.nasıl batmaz böyle bit firma anlam veremiyorum.
  • iflas etme aşamasında olan tavvukçu, ravika diye zeytinyağı işine girmişlerdi lakin evladlar hayırlı çıkmayınca bakkal dükkanıda bıraksan, holdingte bıraksan ye, iç, yat modunda yaşayanlara sebeblendiyseler dil ve iyi bir eğitim dışında hiçbirşey kalmıyor, öyle ki akhisar fabrikası arsasıyla beraber satılsa borcunu ödeyemiyor.

rüşvet yiyen, antibiyotik yemiş hastalıklı tavuklara sağlam raporu yazan çiftlikleri sömüren veterinerlerin akıbetini merak ediyorum cp standart a.s. yani cp piliç yada cp yem satın alacak gibi duruyor bunları, alırsa bu adileri bu rantı nasıl yok edecek acaba?

abalı oğlu yani lezita alsın isterim aslında, gevura gitmesin giritlinin emekleri.
  • sosis satıyoruz ayağına pembe plastik satan oluşum. neyse, en azından tavada domates ile karıştırınca yenebilir bir hal alıyo. pişiyo şimdi az kaldı..

yerken aklıma gelenler editi: şimdi düşündümde ekmek arasına koyduğum domates sosisten pahalı lan*
  • arkadaş bu markanın tavukları leş gibi kokuyor ya. elimizle doğruyoruz 2 gün elimizden çıkmıyor. tavukların üzerinde beyaz beyaz yumuşak yağlar dolu. tavuktan nefret ettik sayelerinde. bu markanın ürünlerini artık eve dama sokmuyorum yeminle. nasıl birşey veriyorlar tavuklara sümük gibi etleri.