şükela:  tümü | bugün
  • yumurta ve piliç ürünlerinin en kalitesizini üreten marka. şnitzellerinin içinde odun var (selüloz lifi), yüzdesi belli değil. bunu üreten adamlar acaba kendi çoluğuna çocuğuna bunu yedirebiliyor mu bilmiyorum.
  • bugün annemden eve gelirken hindi salam almasını ricam ettim.o da gitmiş ucuz diye keskinoğlu hindi salam almış.bir de 1 kg almış çok istiyorum diye.*kilosu 10 küsür lira bir de*.bir tane attım ağzıma az daha kusuyordum.millet nasıl tüketiyor bunu ya? sikayetvar.comda da şikayetler sürüsüne bereket.nasıl batmaz böyle bit firma anlam veremiyorum.
  • sosis satıyoruz ayağına pembe plastik satan oluşum. neyse, en azından tavada domates ile karıştırınca yenebilir bir hal alıyo. pişiyo şimdi az kaldı..

yerken aklıma gelenler editi: şimdi düşündümde ekmek arasına koyduğum domates sosisten pahalı lan*
  • arkadaş bu markanın tavukları leş gibi kokuyor ya. elimizle doğruyoruz 2 gün elimizden çıkmıyor. tavukların üzerinde beyaz beyaz yumuşak yağlar dolu. tavuktan nefret ettik sayelerinde. bu markanın ürünlerini artık eve dama sokmuyorum yeminle. nasıl birşey veriyorlar tavuklara sümük gibi etleri.