şükela:  tümü | bugün
  • aç olmamız ve zaman darlığı sebebi ile alıp eve getirdiğimiz kovadaki tavuk ürünlerinden oluşan keskinoğlu'na ait ürün. ne pişiyor,ne tadı var ,ne şekli var.. kokusuna ise girmiyorum. şimdiye kadar tüketmiş olduğum keskinoğlu ürünlerinden hiç şikayetçi olmadım. hep de memnun kaldım. fakat bu ürün müthiş dandik. olmamış. bir şekilde tutturamamışlar. büyük umutlarla eve geldim. hem pişirmek için çok vakit harcadım hem de yiyemediğim için aç kaldım.
  • biseye benzemeyen paketiyle satis yapabilen urun. nasil bir paneye bulamislarsa tek basari noktasi bu. kizarttim o pane kabuklari damagimi parcaladi. firinladim biseye benzemedi.
    ozetle olmamis.
  • eve gidince fast food restoranlarında yediğimiz tavuklar gibi olacak sanıyordum. keşke kasaptan alsaymışım.
  • "rezalet"- the washington post

"hayal kırıklığı"-the new york times

"paralel bile daha masum"-sabah

"koltuk kemirin daha iyi"-hıncal uluç

"keskinoğlu kovada üzerine allah yazan tavuk laneti"-akit

"keskinoğlu fabrikaları hayal ürünüdür, kemalizmin oyunudur"- engin ardıç
  • evde 3 kişi makarna ve patates kızartmasıyla yediğimiz ve acayip memnun kaldığımız ürün. but ve kanat çok iyi, fileto da idare eder şekilde.
  • pakedine kanıp aldım bir kova. aşırı tatsız oldu. iğrenç, rezalet filan denecek bir durum yok, sadece aşırı derecede tatsız. o yüzden sade yenmesi zor. bir şeylere banarak yerseniz fena değil. kendi tadı olmayan banmalık çıtır bir yiyecek gibi.
    bir de özel förmül falan yazıyor kabında. çok özel gerçekten. tavuğu samana sarıp kızartsan aynı tatsızlıkta olabilir ancak.
  • alanların ekseriyeti bir kfc bir popeyes beklentisiyle aldığı için hayal kırıklığına uğruyor.

ama beklentisiz de alsanız kötü, bir kereye mahsus deneyebilirsiniz ama bir daha almayın. zaten almazsınız da
  • microdalga fırın da bi şeye benzemedi. bi gün önceden kalıp ısıtılmış tavuk bildiğin . bir çıtırlık bir lezzet yok.

kaderimi seveyim 2 kova almıştım . du bakalım ikinciyi de kızartarak şans vereceğim ama umutlu değilim.

olmamış bu.
  • az sonra deneyeceğim. umarım ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timinin abartılarıyla baş başa kalmıştır. çünkü 2 gündür evde pişirmeyi düşünüp erteliyorum, üstelik tavuğa olan aşkımdan ötürü çok da iç açıcı gözüküyor, göreceğiz.

edit: f/p olarak gayet iyi buldum. 12 liralık tavuk elbetteki kfc gibi olmayacaktır. sosla gayet iyi gidiyor. ben memnun kaldım. f/p olarak 10/8.5