şükela:  tümü | bugün
  • son zamanlarda gördüğüm en sayko giriş.

https://m.youtube.com/watch?v=jkgydcbladu

izlediğimden beri gülüyorum. farklı konularda da giriş cümlesi yapılabilir, mesela;

- seni dün başka bir kızla görmüşler, kimdi o?*
    + öncelikle kestane balının diyarı zonguldak gökçebey pazarlıoğlu köyünden tüm dünyaya selamlar

puhahaahhahahahaha
  • sayko bir girizgah. kadın adama lanet okurken adamın yüzünde hafif bir tebessüm vardı çünkü girizgahı kafasında tasarlıyordu afjkhbajsfha.
  • turizm elçisi mi seçildin be pezevenk?
  • öyle şaka olsun filan diye demiyorum...
    şu abinin kafa var ya...çok imrendim ben.
    asla ironi değil...
    çok mutlu bi herif bu...şahane...

pazarlıoğlu köyüne selam olsun boyoz diyarından...

kestane balı gibi bir hayat dilerim sana...
    kral adamsın sen.
  • adam öyle böyle zonguldak’ın kestane balını herkese tanıttı. talep patlaması yaşanıyordur.
  • tüm arılar birleşse kendi yaptıkları balın reklamını böyle yapamazdı, tebrikler şef
  • - dolar 14 lira olmuş abi duydun mu?

- öncelikle kestane balının diyarı zonguldak gökçebey pazarlıoğlu köyünden tüm dünyaya selamlar.

yeni bir bknz doğuyor; https://m.youtube.com/watch?v=jkgydcbladu
  • -128 mily...
    +kestane balının diyarı zonguldak gökçebey pazarlıoğlu köyünden tüm dünyaya selamlar
  • kestane balı böyle pr görmemiştir vallahi. ben belediye başkanı olsam şehirde her yere bu cümleyi asardım.
  • genç akademisyenler için oldukça faydalı olabilecek bir cevaplama şeklidir, nasıl mı?

-tezi naptin bitirdin mi?
    - öncelikle kestane balının diyarı zonguldak gökçebey pazarlıoğlu köyünden tüm dünyaya selamlar.

-doktora ne zaman bitiyor?

-eee naptin var mi biri?

tecrübeliler için de kullanımı uygun:
    -hocam alanda kadro çıkar mı?

hesabın var mı? giriş yap