şükela:  tümü | bugün
  • tam anlamıyla bir dram.

kestiğin kız henüz seni fark etmemişken yanındaki kankitosu hemen kancayı atar üzerine ve inceden seni kesmeye başlar. sen yanındaki güzele bakdıkça o da üzerine alınıp ısrarla seni kesmeye devam eder. hatta kim bilir belki dakikalar sonra arkadaşlarına seni işaret ederek "o benim" bile diyebilir. kestiğin kızla göz göze geldiğin o an, onun da yüreği burkulur, anlarsın. "ah telefonum kırılaydı da kafamı kaldırıp etrafıma bi bakaydım" diye iç geçirir, lakin ne fayda. atmaca ruhlu arkadaşı sanal pençelerini çoktan geçirmiştir üzerine. o an orada hiç olmaması gereken bu insan, iki insanın kaderini oyuncak etmiştir kendine...

velhasıl kızlar; arada kafanızı kaldırıp etrafınıza bakıverin bi zahmet.
  • dram olmasının en belirgin sebebi, kesmediğiniz kızın kendisini kestiğinizi zannederek kesişmeyi devam ettirme çabasıdır. “sen değil, diğeri” demeye çalışırsınız beden dilinizle, ancak hala ona baktığınızı sanır. en sonunda yeter ulan denilir kesişme işi sonlandırılır.
    ha bir de eğer yanınıda arkadaşınız varsa ve sizi kesen herhangi bir kızın kendisini kestiğini iddia ediyorsa ortada 2x dram vardır ki o konuya hiç değinmiyorum.
  • (bkz: o da olumlu)
  • kesinlikle sakat durum. ilk sınavını veriyorsun genç dikkatli ol. kestiğin kızın yanındaki kız seni kesiyorsa eğer, bu şu demek aslında senin kestiğin kız seni kesiyor ama arkadaşı bakıyor. amaç senin hangisine baktığını çözmek. hiç göz teması kurmadan sen kendi hedefine odaklan.

ama dersen ki rekabet yaratayım o zaman sana bakanı fark ettikten sonra hedefini değiştir. bence gerek yok ama. aklında olsun hani.
  • ne güzel nefes alan hem de insan olan bir varlık ilgi duyuyor. daha güzel ne olabilir ki
  • (bkz: sayko)
  • lise ve üniversitede başıma gelen hadiselerdi. kantin kesişmeleri alınan çıkma teklifleri ne güzel günlerdi.
  • arttırıyorum;

arkadaşı tuvalete gidince, yazdığın kızın "arkadaşım senden çok hoşlanmış" demesi
  • düşük bütçeli aşk üçgeni