şükela:  tümü | bugün
  • muthis mobil oyunlara ev sahipligi yapan sirket.
    (bkz: 2048)
  • bu adamlar orjinal oyunlarının dışında zaten tutmuş oyunları alıp değiştirip başka şekillerde sunmakla da ünlüler.itunes üzerinden sunulmuş ama andorid'e olmayan bir oyun mu var hoooop benzer mekaniğe sahip bir oyun yapıp android üzerinden veriyorlar.

şaka maka her uygulamaları 1-10 milyon arası indiriliyor.paraya para demiyorlar.
  • oyunları kendileri yapmıyorlar, publisher olarak çalışıyorlar ve basit, bağımlılık yapıcı çerez oyunlar üzerinde uzmanlaşmışlar.

yani birileri ufak bir oyun yapıyor, ketchapp'a gönderiyor. son ayarları verip ketchapp oyunun tanıtımını v.s. yapıyor ve oyunu asıl geliştirenle geliri paylaşıyorlar.
  • skyward, zigzag benzeri sinirlerinizle oynayan mobil oyunlarları yayınlayan firma. evet yayımcıymış, ben developer sanmıştım.
  • (bkz: #54615672)
  • mobil oyun geliştirici şirketler arasında işini en iyi ve kaliteli yapan oyun şirketi. istisnasız her oyunu birbirinden güzel, kaliteli ve zor. her seferinde daha iyi refleks, daha çok dikkat ve daha iyi hız gerektiren oyunlar çıkartmayı başarıyorlar. sürekli de yeni oyun çıkartarak sıkılmanın önüne geçiyorlar. gerçekten tebrik ediyorum kendilerini. herkesin bildiği 2048 oyununun yapımcıları da bunlar, belirteyim.

android için tüm oyunları: https://play.google.com/…apps/developer?id=ketchapp
    ios için tüm oyunları: https://itunes.apple.com/…oper/ketchapp/id528065807

windows phone her zamanki gibi üvey evlat, wp platformunda oyunları yok.
  • 2048 dışında sike sürülecek pek bir oyununu bulamadığım mobil oyun şirketi. çoğunun mantığı birbirinin aynısı zaten. tutan formülleri alıp ısıtıp ısıtıp tekrar koyuyorlar önümüze. bütün oyunları milyonlarca indiriliyor buna rağmen, anlamadım ben bu işi.
  • milyarlık ios'u atari gibi kullandırtan oyun şirketi. hani kötü bir durum da değil; çok sempatik oyunları var. misal stack olsun, twisty olsun favori oyunlarımdandır. milyarlık ios'u böyle atari gibi kullandırtıyor bazen*
  • oyunları birbirine benziyor. ama muazzam grafik yapıyor arkadaşlar. sadece kare, dikdörtgenlerden oluşna bir oyunda bile grafikler etkileyici görünüyor.

basit olan zordur, mottosunu en iyi anlamış oyun firmalarından biridir. takdir ediyorum kendilerini