• agir mobbing ve kalitesizlik iceren patron sirketidir. burada calismayi dusunenler tekrar tekrar dusunsun derim. korkular imparatorlugu kurmaya calisan 2 zebellah sayesinde guzelim sirket 2-3 yila kalmaz hem musterisiz hem de calisansiz kalacak gibi gorunuyor. geriye baktigimda ne o huzur dolu sirketten ne de basaridan eser kalmis. ben patron sirketlerindeki aci gercekle yuzlesip kendimi yeniden kurumsal hayatin guvenli kollarina attim. darisi geride kalan dostlarimin basina!
  • 2 yılı aşkın süredir çalıştığım, çalışma alanım değiştiği icin ayrıldığım, içerisinde değerli insanları barındıran sadakat pazarlaması üzerine çalışan firma. çalışan ortalaması genç ve cıvıl cıvıl insanlardan oluşur. yöneticileri de hafif çatlak ve bir o kadar eğlenceli kişiliklerdir. ayrıca disiplinlilerdir, öyle yan gelip yatmaya gelmeyen bir iş ortamı vardır. öğrencilik hayatından çıkıp iş hayatına geçiş evresini hem çok şey öğrenerek hem de eğlenerek geçirdiğim yerdir. ben gitmeden evvel, ülkenin bu ekonomik durumuna rağmen yeni işler alarak ivmelenmesini kaybetmiyordu ve feci yoğundu, eski ekip arkadaşlarıma çok kolay gelsin.
  • bence yaptıkları işlerden çok fazla kalite beklenmemesi gereken fakat türkiye'de pek rakipleri olmayan inovatif bir şirket oldukları için şirketlerin çalıştığı şirkettir. üstteki entry'ye nazaran, vodafone başlığına gidildiğinde de bir önceki entry gibi pek çok olumsuz yorumla karşılaşılacaktır.

3-4 ay önce iş görüşmesine gitmiştim ve ücret olarak asgari ücret verdiklerini söylediklerinde kendimi tutamayıp gülmüştüm. daha sonra mülakatı gerçekleştirdiğim kişi tarafından ''bizim şirketimizde de bir sürü koçlu boğaziçili var ve bu ücretlere çalışıyorlar'' cümlesi kullanılmıştı. daha sonra gidip linkedin'den kontrol etmiştim ve 70 küsür çalışan arasından 2 boğaziçili -birisi mülakat yaptığım kadın- ve sanırım 2 tane koçlu vardı ve hepsi şirketin kurulum aşamasında dışarıdan transfer edilen insanlardı. kendi arkadaş çevremde hâla esprisini döndürdüğümüz bir iş görüşmesiydi.
  • aşağıdaki yetkinliklere sahip , türkiyede alanında lider sadakat programları geliştiren ve pazarlayan bir firma.

sadakat programları
    sadakat yönetimi
    sadakat danışmanlık
    sadakat platformları
    sadakat teknoloji
    sadakat analitiği
    sadakat araştırma ve analiz
    sadakat mobil uygulamalar
    engagement programları
    retention programları
    lifecycle programları
    satış teşvik programları
    çalışan ödüllendirme programları
    marka ortaklıkları
    coalition programları
    lead generation
  • bu aralar revaçta olan sadakat pazarlaması konusunda uzmanlaşmış firma. sık duyuyorum adlarını, yazılımcılar da bu alanda farklı projeler üretiyorlar. marka ve müşteri arasında bağ kurulması, tüketici alışkanlıklarının takibi gibi işlerle uğraşıyorlar. zorlu'nun sadakat programı zorlu world uygulamasını da onlar geliştirmiş ve yönetiyormuş. referanslarında vodafone varmış ve volvo sahiplerine özel bir sadakat programını da yönetiyorlarmış.
hesabın var mı? giriş yap