• bugün bulunduğum kartal devlet hastanesi onkoloji servisinde tesadüfen gördüğüm bir zamanların her allahın günü televizyonların olmazsa olmazı eski medyum. bilmiyorum hâlâ medyumluk yapacak hali kalmış mı ama keto kanser tedavisinden saçı dökülmüş de, yeni çıkan iki üç tel saçı için seviniyordu oturduğu koltuktan.
    hayat nerelere sürüklüyor adamı, bakıştık öyle gülüyordu sürekli, üzüldüm çok.
    tek kanal haber değeri görmemiş bu adamın hastalığı için.
    nerde lan televizyoncular??
    kahrolun!!
  • bi arkadaşım bunu bana anlatmaya çalışırken şöyle demişti:
    ''işte bu da medyum memiş gibi bi düşünür''

adam ibn-i sinadan fazla benimsenmiş asdfwraskfawkneabn.
  • erkek kardeşimin zamaninda bir hastalığı vardi. doktorlar hic birşey bulamayınca (bkz: allah kimseyi çaresiz bırakmasın) bizim ebeveynler aldı çocuğu medyum ketoya götürdü. ben de küçüğüm o zamanlar ama bunlar eve gelince sordum: "anne ne yapti bu adam?" o da: " kızım valla konusamiyordu. bi tane muska yapip verdi." ben de o zamanki aklimla bile şunu sormuştum :" o adamin gucleri olsa once kendini duzeltirdi. kendine hayri yok kardeşimi nasıl düzeltecek?"

bu da böyle bir animdir.
  • web sitesini tasarladigim, tasarlarken neden carpildigina dair hikayesini dinledigim enteresan insan.

edit: simdi farkettim ki web sitesini degistirmis. bu yeni siteyle hic bir alakam olmadigini uzulerek belirtmek isterim. ozellikle intro kisminda ki the day the earth stood still efektlerini yapabilecek yetide olaydim simdi holywood da efektci basi olarak calisiyor olurdum.
  • kendisinin herkese açık facebook profilini buldum, iletişim bilgilerini vs paylaşmış. nedense baktıkça hüzünlendim yahu. sebepsiz üzüldüm. memiş'in yüzünden olabilir.

https://www.facebook.com/medyum.keto.7
  • an itibariyle bir cin ile evli olup iki de çocuğu olduğunu flash tv'de iddia etmekte olan medyum...
  • medyum keto'nun en son kaset cikaracagini duydum. ne diyim, bir sen eksiktin sempatik dayak manyagi medyumumuz.
  • 80'lerde çocuk olanlar için bir medyum. günümüzde keto deyince akla ilk gelen şey ketojenik beslenme biçimidir. başka bir deyişle; keto deyince medyum anlıyorsanız boomer'sınız.
    bonus track (bkz: keto kafası)
  • geçen gün gördüm ki yeşilköy'de bir mekanda haftanın 4 günü çıkıyormuş. nedir ne değildir bilemem, hayranlarına duyurayım istedim.
  • gercek adı hacı aydoğan olan cinci
hesabın var mı? giriş yap