• kevin james 'i king if queensten ötürü çok severim. insanı deli eden tembelliği ve bencilliği bir yana, o cüssesiyle striptiz direğinde harikalar yaratabilen bir insan. king of queens de klişe gibi dursa da leah remini ve kevin james bir araya gelince mikemmel olmuş bir dizi. burda da kevin james doug'ın yaşlılığını oynuyor aynı bencil, tembel şişko karakter. ama dizinin sorunu şu, karşıdaki leah remini değil. aşırı vasat bir karakter. bi de en büyük kızın aptal aptal hareketleri, yok okulu bırakacakmış da garsonluk yapacakmış, kızın oyunculuğu da kötü anası gibi, sevgilisi ayrı itici.
    şimdilik izleyemedim. ilerleyen günlerde kevin james hatrina bir şans veririm belki.
  • kevin james'in yeni emekli bir polis memurunu canlandırdığı aile komedisi.

kevın can waıt first look trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=paolfdbcmy0
  • (bkz: #67971650)

beni dizi uzmanı yapın ya.. karısını öldürüp leah remini'yi diziye temelli almışlar. *
  • we need to talk about kevin filminin parodisi sandım.
  • iptal edilmiştir, 3. sezonu olmayacak
  • sezon finalinde adam sandler 'i konuk etmiş komedi dizisi.
  • the king of queens sevenlerden iseniz izlerken mutlu edecek bir kevin james dizisi. tâbi ki yerini tam anlamıyla doldurmuyor ama güldürmeyi başarıyor.

izlerken "doug emekli polis memuru olarak geri dönmüş" diyoruz. yine bencil, dalavereci ve çok bilmiş. sadece dominant bir cary eksik. 3 çocuk ve bir garip damat ile de renk getirmişler.
    ne var ki , the king of queens izlememiş iseniz sizi pek tatmin etmeyecektir.

emekli olduktan sonra eve hapsolan ve aile fertlerince pek iplenmeyen bir adamın yaşadıklarını izliyoruz.

üçüncü sezon fişi çekilmiş ama pek bir alternatifi olmadığı için devam edeceğim.
  • bu dizideki anne karakteri pek iyi bir oyuncu değildi. sonra bir bölümde konuk olarak kevin james'in eski partneri leah rimini geldi. sonra dizinin senaryosunda "anne"yi öldürdüler, leah rimini'yle başlangıç yapmışlar. (ama sonra dizinin devamı gelmemiş.)
  • biraz şans verince güzelleşen komedi. kevin james sevenler için ideal.
hesabın var mı? giriş yap