şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: kevin hart) ın belgesel-komedi türünde mesaj içerikli (bkz: stand-up) ı. 10 üzerinden 6 verdim.
 • kevin hart'ın 2016 çıkışlı stand-up gösterisi. genel olarak izlenebilir, kaliteli bir yapım olm. hatta yer yer gerçekten gözümden yaş geldi. kevin hart'ı zaten seviyorsanız ayrı bir komik gelebilir.
 • gelmiş geçmiş en büyük stand up prodüksüyonu olabilir. philadelphia'da 50-60 bin belki de 70 bin kişi önünde yapılmış tek kişilik bir komedi gösterisi. öncesinde baya bir ünlü oyuncunun da yer aldığı bir kısa film de var.

  gösteriye gelince; ilk kez bir kevin hart stand up'ı izledim. ilk yarım saat yapacak başka da bir işim olmadığından sabrettim. yoksa kapatırdım. yer yer gülümsetti. sonra iyi espriler ve hikayeler gelmeye başladı. ama genel olarak pek tanıdıklarıma tavsiye edeceğim türden bir şov değil. bence vasat. üstelik kevin hart'ın tarzında izleyeni yoran bir sürat var. sürekli koşturuyor ve bağırıyor gibi. zaten bir de hızlı ve anlaşılması zor konuşuyor. gereğinden fazla bir enerji patlaması var kendisinde. bu filmlerde komik oluyor da bir stand up boyu izlemesi yordu.

  dave chapelle'in yeni gösterisi çok daha iyi.
 • beğenmediğim komedidir.

  sorun amerikan stand up'ı değildir. on numara beş yıldız amerikan stand up showları mevcuttur, lakin kevin hart aynı bizim recep ivedik gibi şişirilmiş bir balondur.
 • ilkokulda şiir okuyan heyecanlı, yüksek sesli kız vardı ya, aha onu izlemek isteyen bunu izlesin.

  bu ne amk, adam 50 bin kişi toplamış bir de, heyecandan ses tonunu ayarlayamıyor.