şükela:  tümü | bugün
 • kendisiyle bugun tanisma firsati buldum ve 10 dakikalik birebir sohbet etme sansini yakaladim. turk oldugumu soyleyince antalya'da olup olmadigimi sordu (altin portakal). turkleri sevdigini, cok iyi iletisim kurabilmeyi becerebildigimizi soyledi. sanirim biri turk dizilerinin cok oldugundan bahsetmis ki halen televizyonlar film yerine 2 saatlik series mi yayinliyor diye sordu. ben evet deyince de bi gun geri donersen bunun bir parcasi olma, insanlarin sana saygi gostermesini istiyorsan en azindan senin icin sinemaya gelmelerini sagla dedi. ben de bilmis gibi dedim ki iste ticari yonu var, oyuncular sezonluk anlasiyor, bura gibi devamli bir film uretimi yok bidi bidi.. gulumsedi gecti gitti. adam hakli ne diyim..
 • sakat! bi adam ...
 • anthony rapp olayindan sonra instagram uzerinden bir aciklamada bulundu. kadin ve erkeklerle ask yasadigini ve artik hayatina gay olarak devam ettigini soyledi.

  meechumi bozuk para gibi harcamandan suphelenmistim zaten. *
 • kevin spacey'e pek de ünlü degil dendigini de gördüm ya şu sözlükte. daha da hiçbir şeye şaşırmam.
  edit:arkadaş kevin spacey'i değil tacize uğrayan aktörü kastetmiş.
  yani bazi şeylere hala şaşırabilirim.
  edit:anthony rapp'in böyle seylere ihtiyacı olmadığı mesajini aldım. arkadaslar kendi aranizda tartissaniza beni niye araci yapiyosunuz.
 • son paylaşımıyla (bkz: igtv) asılsız haberlere hemen zıplayanlardan kan almıştır.

  burada bakıyorum hala "yaptığı şeyi itiraf eden" "kendi ağzıyla çocuk tacizcisi olduğunu söyleyen" falan diyenler var.

  1. hiçbir zaman yaptım demedi. eğer yaptıysam, dedi.
  2. taciz iddiasında bulunan adam partide kimse yokken yaptı diyor, herkes eve gittikten sonra beyimiz kevin'ın odasında uyumuş, kevin da bunu alıp yatağa atmışmış. gören? duyan? bilen?
  3. adam zaten beni yatağa attı ve ilişkiye girmedi diyor. ben banyoya kaçtım diyor. peşimden gelmedi, kapıyı yumruklamadı diyor.
  4. banyodan çıkıp üstümü başımı aldım, kapıdan çıktım, giderken "emin misin" diye sordu, bi şey demedim gittim peşimden de gelmedi diyor.

  haberi okumuş muydunuz?

  neyse, frank underwood olarak gelmese de başkan elinde kozla geri dönüyor demek ki. şu adamın oyunculuğundan mahrum geçen iki yıl ağzınızdan burnunuzdan gelsin.

  hani herkes suçu ispatlanana kadar masumdu?
 • 2005 yılındaki bir family guy bölümünde küçük stewie griffin çıplak olarak koşarken "imdat, kevin spacey'in bodrumundan kaçtım, yardım edin" şeklinde bağırır.

  işte o sahne

  hollywood'da herkesin bildiği br sır daha.
 • 65. emmy ödüllerinde tören sunucusu neil patrick harris ile eski sunucular sahnede kavga ederken house of cards'taki gibi kameraya dönüp seyircilere konuşan oyuncu. törenin en iyi şovu da buydu bence.
 • nedense kendisine olan sevgim gram azalmamıştır. malum şahsın fanları da sanınırım benim gibi bir psikoloji içerisindeler.
 • bir oyuncu olsaydım, bu adamı kıskanarak yaşlanırdım sanırım. neyse ki sadece seyirciyim de hayranlıkla seyrediyorum kendisini. allah benim kem gözümden korumuş adamı vallahi.