şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kendisiyle bugun tanisma firsati buldum ve 10 dakikalik birebir sohbet etme sansini yakaladim. turk oldugumu soyleyince antalya'da olup olmadigimi sordu (altin portakal). turkleri sevdigini, cok iyi iletisim kurabilmeyi becerebildigimizi soyledi. sanirim biri turk dizilerinin cok oldugundan bahsetmis ki halen televizyonlar film yerine 2 saatlik series mi yayinliyor diye sordu. ben evet deyince de bi gun geri donersen bunun bir parcasi olma, insanlarin sana saygi gostermesini istiyorsan en azindan senin icin sinemaya gelmelerini sagla dedi. ben de bilmis gibi dedim ki iste ticari yonu var, oyuncular sezonluk anlasiyor, bura gibi devamli bir film uretimi yok bidi bidi.. gulumsedi gecti gitti. adam hakli ne diyim..
  • sakat! bi adam ...
  • anthony rapp olayindan sonra instagram uzerinden bir aciklamada bulundu. kadin ve erkeklerle ask yasadigini ve artik hayatina gay olarak devam ettigini soyledi.

meechumi bozuk para gibi harcamandan suphelenmistim zaten. *
  • kevin spacey'e pek de ünlü degil dendigini de gördüm ya şu sözlükte. daha da hiçbir şeye şaşırmam.
    edit:arkadaş kevin spacey'i değil tacize uğrayan aktörü kastetmiş.
    yani bazi şeylere hala şaşırabilirim.
    edit:anthony rapp'in böyle seylere ihtiyacı olmadığı mesajini aldım. arkadaslar kendi aranizda tartissaniza beni niye araci yapiyosunuz.
  • 2005 yılındaki bir family guy bölümünde küçük stewie griffin çıplak olarak koşarken "imdat, kevin spacey'in bodrumundan kaçtım, yardım edin" şeklinde bağırır.

işte o sahne

hollywood'da herkesin bildiği br sır daha.
  • nedense kendisine olan sevgim gram azalmamıştır. malum şahsın fanları da sanınırım benim gibi bir psikoloji içerisindeler.
  • 65. emmy ödüllerinde tören sunucusu neil patrick harris ile eski sunucular sahnede kavga ederken house of cards'taki gibi kameraya dönüp seyircilere konuşan oyuncu. törenin en iyi şovu da buydu bence.
  • benim için al pacino, de niro tayfasından sonraki jenerasyonun en iyi aktörüdür.

hele house of cards performansı için muazzam ötesi diyebilirim, gerçi dizi o olmasa da mükemmel olurdu herhalde.

şimdi de call of duty oyununun başrolündeymiş, o oyunu bile oynamayı düşündüm bak.
  • bir oyuncu olsaydım, bu adamı kıskanarak yaşlanırdım sanırım. neyse ki sadece seyirciyim de hayranlıkla seyrediyorum kendisini. allah benim kem gözümden korumuş adamı vallahi.