şükela:  tümü | bugün
 • kariyerinin muhtemel son senesinde başladığı takıma* geri dönerek jübile hazırlıklarında olduğunu gösteren ancak o yaşına rağmen hala fast break atabilecek kadar çevik oluşuyla türk medyasında ilaçlı bu bariz belli yorumları yaptıran dev basketbolcu.
  basketboluyla özellikle 90ların ilk yarısında parıl parıl parlamış ve 92de all-star seçilerek zirve yapmıştır.
 • basketçi olanı bilmem ama, tool elemanlarının kankası olan bir sanatçıdır kendisi. grubun pek çok fotoğrafını kendisi çekmiş, çoğu kliplerinde yapımcılık türevi işler üstlenmiş, albüm kapaklarında oldukça çalışması kullanılmış. hatta kendisi stinkfist'in klibinde de görülmekte.

  "willis is a very talented painter and photographer whose work is familiar to most, if not all, tool fans. his painting of bill hicks 'treating' maynard was used for the artwork of anima,and his canvases hang in the homes of the individual band members. he took the photos (including the cover shots) for the modern drummer magazine issues that featured danny, and his work appears in several other magazines that featured tool. he was the co-producer for nearly all of the band's critically acclaimed videos, and he even appeared in stinkfist (where he was heavily flocked). besides his contributions to so many tool related projects, kevin has also worked as an artist/photographer for a perfect circle, the melvins vendetta red, pretty make graves, vells, and several other groups."

  hoş olan, adam jones'dan esinlendiğini söylemesi...

  "willis, who lists as some of his influences: ryszard kapuscinski, christian amanpour,adam jones, mario giacomelli, and raymond pettibon"

  http://www.toolband.com/news/letter/2003_09.php
  http://www.kevinwillis.biz/
 • modern dönemde nba'de oynayan en yaşlı basketbolcu, zira 44 yaşındayken birkaç maçlığına dallas mavericks forması giydi. ancak senelerce parkelerde yer aldığından oyunculuk kariyeri sonrası koçlukta şansını denemedi. bunun yerine, büyük ölçülü ürünler satan kendisine ait bir giyim firmasını işletiyor.
 • o kadar uzun süre oynadı ki bırakmasının üzerinden belki de 15 sene geçmesine rağmen lig devam etse ve bir takım play-off'lar için kevin willis'le anlaşsa şaşırmam. ben doğduğumda halihazırda 3-4 senedir nba'deymiş zaten, bıraktığında üniversiteye hazırlanıyordum. larry bird'lü, kevin mchale'li celtics'le kareem abduljabbar'lı, magic johnson'lı lakers'ın mücadelesi, bad boys piston, michael jordan'ın prime'ı, david robinson, patrick ewing, hakeem olajuwon, shaquille o'neal, karl malone gibi kamyon cüssesindeki uzunların arasında 90'larda verdiği mücadele, ardından michael jordan sonrası los angeles lakers'ın threepeat yaptığı dönem, san antonio'yla kazandığı şampiyonluk, lebron james'in lige girişi ve yükselişi... yürüyen basketbol tarihi adeta.

hesabın var mı? giriş yap