şükela:  tümü | bugün
  • rastgele basligi okundugunda aninda desifre edilebilen sozluk yazmazi.
  • gökhan kırdar' ın, 2003 yılında amerika' da yapılan ' ifb film festivali' nde 'en iyi film' seçilen 'crude' için yaptığı orijinal film müziklerinin yer aldığı albüm. loopus entertainment yapımcılığında ve emi genel dağıtımcılığında yayınlanan, 14 şarkının yer aldığı albüm, gökhan kırdar' ın; istanbul' dan\doğu beyazıt' a ve oradan da amerika' ya uzanan ' ruhani ' yolculuğunu biz dinleyicilerine yansıtmaya çalışıyor. *

sizden yerlerdeki geçmiş zamanlarınızdan çekimli bir anınız varsa, deşiktirmeniz için gerekli olan anahtarın sahibi olan pleasure\keyf, albümün en dikkat çeken şarkısı. benim için uzakla tarifsiz\yakınla manalı doğu beyazıt' ın anlık bir bozkır görüntüsü ile keyf şarkısı eşliğinde çekilmiş bir video düşlüyorum bu aralar. sonra diyorum ki; gördükten sonra o düşsel videoyu, kim yazmak istemez çocukluğunu ?
  • "müslümanlara özgü, keyf denen o olağanüstü güzel nitelik ona da bahşedilmişti -sessizlik ve huzurdan gelen tefekkür. düşünceye ya da hayale dalmak değildir bu; daha derin bir şeydir, kendisine "mutlu muyum ya da mutsuz muyum?" sorusunu bile sormayan iradenin dipsiz bir dinlenmeye çekilmesidir." lawrence durrell - bitter lemons of cyprus/kıbrıs'ın acı limonları

(bkz: keyif/@ibisile)
    (bkz: keyif eşekte olur)
  • 1.5 yildir e sigara kullaniyorum. bazen usenip buradan siparis vermiyorum. sonrada üzülüyorum. her keseye gore urun var yamuk yok. urunler kaliteli. bir de en onemlisi en olumsuz yorumu bile sielerinden kaldirmayip cevap vermekle yetiniyorlar. buradan kendilerine kocaman bir tebrik gönderiyorum.
    keyf.us .
    usenmeyin siparis verin likitinizi yapin cakallara para kaptirmayin.

edit: son siparişim sürat kargo denen adıyla müstesna kargo şirketi tarafından kaybedilince hemen yeniden kargolayan
    ülkede zor bulunur insanlarca yönetilen e sigara e ticaret firması. her taraf çakal dolmuşken göz yaşartır.
  • keyif adamı, gamsız adam... senin gibi olmak var ama beceremiyom be kara pipi... seni seviyom
  • eski nickim...
  • hasanlardan birinin soyadi. (bkz: hasankeyf)
  • su hayat içinde tashak kebabının nasıl yapılacagını en iyi bilen, her zaman yapan, yaptıgı da yanına kar kalan adamların nicki..........
  • negrocan modeli sevimli bir heriftir kendileri pek sever sayarız
  • "çıka" lafını agzına taktığım, muziksiz bir adım atmayan, bir ara aynı sirkette calıstıgım, sonrasında mumkun oldukca gorusmeye calıstıgım, yarı zenci misalı arkadas :) bi ara toplansakta gene geyik yapsak :)