şükela:  tümü | bugün
  • ortalığı saran kesif bir yanık kilotlu çorap kokusu
  • banyo lavabosu, ayna önü, dresuar gibi tüm serbest kullanım alanlarının kişisel bakım ürünleri ile dolu olması.

evlerde ortalıkta olmasından nefret ettiğim iki tür eşya var.
    biri, temizlik malzemeleri deterjanlar süpürge vileda vb.
    diğeri de parfümden deodorantına taraktan fırçaya makyaj malzemesine tüm kişisel ürünler.

insanda biraz mahremiyet duygusu olur. ben lavabonu kullanırken orana burana sürüp sürüştürdüğün her şeyi görmek zorunda değilim.
  • her yerin pembe olması.

utanmasa klozeti bile pembe yapar bunlar. vardır belki de ben görmemişimdir jdjdjdks
  • ya simdi kendi öz eltime * kezban demek istemem ama, bana birkac ay once ev dekorasyonuyla ilgili fikir sordu.

butun evi sadece acik ve koyu kahverengiden olustugu icin ben de bir iki tane turkuaz ya da pembe renklerde ufak aksesuar, tablo vs alirsan renk katar dedim.

gecenlerde evine gitmemle kornelarım kanadi. pembe hali, pembe berjer, pembe kirlent, pembe duvar saati, pembe cicekli tablolar, pembe pembe pembe pembe noluyoruz la dedim.

ustteki entry ye katiliyorum. vur deyince oldurmeleri, evlerinin komple pembe olmasidir efenim.
  • kapısında "kezban" yazması.
  • kilot evet
  • bu evlerde sağlıklı bir cinsel hayatın olmaması olarabilir. düşüncesenize kıllı mıllı adamlar peri sıçmığı gibi taşlı, simli, her santimesi kurdele bağlı, lahmacunun oyuncak bebek çantasına oturdulduğu, testosteron'nun t'sinin olmadığı evlerde çükleri içlerine kaçmadan nasıl yaşıyorlar? kadınlar cephesinin cinselliğe bakış açısı ne? tüm bu sorunsallar üzerine ortada iki ihtimal var:
    - bu adamlar pedofili ve küçük kız çocuğu odası gibi evlerde evcilik oynar gibi yaşmaktan sapıkça bir zevk duyuyorlar.
    - kadınlar çocukluklarını yaşayamamış, cinsellliği beyinlerinde ''ayıp, iğrenç, günah'' bir şey olarak kodlamış, evlilikte eşin katlanması gereken bir vazife olarak gören, ''beş dakika bacağımı açarım, dişimi sıkarım.'' kafasında olan insanlar. zaten bu tip kadınlar için seks = çocuk olduğu için bebek olup o instagram profillerine ''berkesu'nun biricik annesi'' sıfatı kondurduktan sonra cinselliğin pek bir önemi kalmıyor. adamlar ise nadiren free seks ve götüm toplasın peşinde oldukları için unicorn yaşam tarzına adapte olmayı başarıyorlar.
  • kezban evi

mutfakta banyoda odalarda minik biblolar
    pembe fon perde
    cicekli berjer
    beyaz oymalı tv unitesi
    dantelli orta sehpa
    tasli pullu esyalar

ayrica kezban
    misafirlige gelirken takilan altinlar
    ev ayakkabisi
    borcam