1. aniden kezban k. ya da k.k. olan, şimdi de mirgün cabas' ın programına açık adıyla katılacak olan hanefi avcı haberlerindeki iki isimden biri.
    edebiyat öğretmeni ama "aşk" ilişkisi nedeniyle başka sıfatlarla ifşa edilen bir kişi daha.
  2. devlet memuru olduğu için ve an itibari ile ntv'de hanefi avcı ile evlilik dışı ilişkisi olduğunu ayan beyan açıkladığı için, merak etmeyin cemaat tarafından değil amma, milli eğitim tarafından sağlam bir soruşturma yiyeceği kesin kişi.

(bkz: devlet memurları kanunu)

ayrıca işkenceciye methiyeler düzmektedir
  3. bugünün türkiyesinde, aşkını cesurca anlatan kadın..ahh keşke biraz az anlatsan diyorum içimden.
    hayatı karartılacak maalesef.
    aşık olduğu adamın işkenceci olduğunu bilmeyen yok.
    meselemiz adamın kimliği değil, kadının içine düşürüldüğü durum olmalı.
  4. amma da arabesk bi aşıkmış yahu.
    "kurban olurum"lar,
    "gülüm"ler,
    "canım feda"lar havada uçuşuyo.
  5. verdiği roportajı internetten izledikten sonra bir daha canlı yayına cıkmayacak şahıs.

mirgun cabas : nejdet kılıç'ı tanıyor musunuz ?
    kezban küçük :hayır tanımıyorum...şey onun evinde buluştuk nejdet kılıç evde yoktu.?!
  6. bir an ntv gündüz kadın kuşağı programına başladı sanmama sebep oldu kendileri. durumu özetlemekten tamamen uzaktı. "bakın beni çok seviyor" demeye çalışıp durdu. ah be yavrum.. bir de bunun için çocuğunu babasına göndermişsin. değmezdi ama yaşayıp öğrenmen gerekiyormuş. ne yapalım.
  7. şu anda ntv'de "küçük avcı'yı" anlatıyor alt manşetiyle konuşan hanımefendidir. bu alt yazıları yazanlar ya nükteden çok iyi anlıyorlar ya da silme salak.
  8. hanefi avcıya sırılsıklam aşık olan kadın maalesef gerçekleri algılayamıyor.
    öğretmenlerinde öğrenmesi gereken olgu şu : en yakın arkadaşına konuşur gibi canlı yayında konuşulmaz.

yakın bir dostu arasada ntv reklam arasından sonra devam etmemesi gerektiğini söylese

yakını yok mu ? bu hanfendinin yazık yaa cok saf
  9. aşırı sakinleştiriciye maruz kalmış gibi bir hali var. tatlı bir kadına benziyor.
  10. yabancılar der ki it's too good to be true. yani gerçek olamayacak kadar iyi; o halde sahte!

bu hocanım, ntv gibi bir kanaldaki tavırları ve anlattığı aşkı ile yılların edebiyat öğretmeni için too good to be true.

kitabı, simonu, haliç i geçtim. bu aşk hikayesinde bir tuhaflık var. sevgilisi hapislerde olan bir sevgili için çok şen şakrak ve adamcağızın durumundan ziyade ''heyyooo biz aşığız, dünya duysun'' modunda. devlet okulu öğretmeni ise 657 den de bihaber.

ilgiyle izliyoruz.

kitabı okudum... bu hocanım kitaptan da ilginç. şaka gibi...kurgu gibi...gibi işte.

kezban küçük hakkında bilgi verin